kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Paskaita apie kaniterapiją

Kovo 20 d. Vilniaus rajono švietimo įstaigų specialieji pedagogai ir logopedai turėjo nuostabią galimybę įgyti naujų žinių bei patirčių. Metodinio būrelio narės Agatos Grebnevos iniciatyva, specialistai buvo pakviesti į paskaitą apie kaniterapiją, kurią išsamiai, vaizdžiai ir žaismingai kartu su keturkojais pagalbininkais vedė Vilniaus universiteto Psichologijos instituto direktorė, psichologijos doc.dr. Vilmantė Pakalniškienė. 


Nemenčinės vaikų lopšelyje - darželyje vykusiame užsiėmime specialistai turėjo progą ne tik teoriškai susipažinti su korekcinėmis bei motyvacinėmis kaniterapijos galimybėmis,  bet ir praktiškai išmėginti keletą edukacinių žaidimų, stebėti bei jausti keturkojo veiksmų dovanojmą džiaugsmą, šilumą, norą komunikuoti. Kaniterapijos asociacijos specialistai išsamiai atsakinėjo į kilusius klausimus, pademonstravo kasdieninio darbo priemones,kurios pasirodė esančios labai panašios į logopedų bei specialiųjų pedagogų kuriamas ir naudojamas.  

Manome, kad panašūs susitikimai dovanoja mūsų specialistams ne tik žinias, bet naują požiūrį į savo darbo galimybes, motyvuojančias idėjas ir šypsenas. Nuoširdžiai dėkojame Kaniterapijos asociacijai už mums skirtą laiką, o Nemenčinės vaikų – lopšelio darželio administracijai už šiltą priėmimą.


Vilniaus rajono švietimo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų
metodinio būrelio pirmininkė
Lina Ivanauskienė

 

Shadow up