kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Saugaus eismo pamoka Avižienių vaikų lopšelio – darželio ugdytiniams

Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje visą balandžio mėnesį buvo vykdomas  projektas „Saugaus eismo abėcėlė“, kurio tikslas yra skatinti mokinius saugiai elgtis kelyje, saugoti savo gyvybę ir sveikatą.


Darželiui bendradarbiaujant su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyr. specialiste Violeta Žukovska - Kaminskiene ir Maišiagalos policijos nuovados specialiste Danute Kabiševa, 2016 m. balandžio  28 dieną, vaikams, kurie rugsėjį eis į mokyklą, buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas „Saugus eismas perėjoje“. Pareigūnai mokė vaikus saugaus elgesio taisyklių pėsčiųjų  perėjoje. Praktinių užsiėmimų metu kiekvienam vaikui individualiai buvo skirtas didelis dėmesys. Ugdytiniai buvo mokomi teisingai pereiti kelią ir po to šią užduotį, stebint pareigūnams, atlikti savarankiškai, todėl daromos vaikų klaidos buvo operatyviai ištaisomos.

Užsiėmimo pabaigoje VĮ „Vilniaus regiono keliai“ priežiūros ir saugaus eismo skyriaus vyr. inžinierius Mindaugas Radžius ir inžinierius Eimantas Keršys įteikė Avižienių vaikų lopšeliui-darželiui dovanų kalendorių su taisyklėmis kaip saugiai elgtis kelyje, dvi dėliones ir kiekvienam vaikui po simpatišką atšvaitą. Mūsų mažiesiems susitikimas su policijos pareigūnais ir užsiėmimas paliko daug gerų emocijų ir įspūdžių.

Nuoširdžiai dėkojame pareigūnams už gražią iniciatyvą ir naudingą pamoką.Avižienių vaikų lopšelio – darželio
socialinė pedagogė Božena Butkevič

Shadow up