kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prevencinė popietė Vilniaus rajono gimnazijoje

Antradienį popiet Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai susitiko su Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijos 9-10 klasių mokiniais. Susitikimo metu pristatytos VSAT pareigūnų funkcijos bei veiklos sritys. Rinktinės atstovai kalbėjo apie teisės pažeidimų prevenciją pasienyje, su mokiniais aptarė draudžiamas veikas.


Pabrėžtina, kad daugiausiai dėmesio susitikimo metu buvo skirta nepilnamečių nusikalstamumo prevencijai. Kalbėta apie prekybos žmonėmis formų įvairovę, akcentuojant asmenų išnaudojimą nusikalstamoms veikloms daryti. Pasakoti įvairūs būdai, kurių pagalba jaunuoliai yra įtraukiami į nusikalstamas veikas – ypatingai akcentuotas dalyvavimas gabenant kontrabandą.

Kiek vėliau parodyta vaizdo medžiaga, po kurios vyko diskusijos, įvairių situacijų aptarimas, aiškinta  apie nepilnamečių atsakomybę, drausmę ir sąžiningumą. Vilniaus rajono gimnazijos ugdytiniai uždavė nemažai klausimų, į kuriuos kompetentingi lektoriai atsakė. Mokyklos direktorius ir bendruomenės pareigūnai džiaugiasi tokių žingeidžių mokinių aktyviu dalyvavimu diskusijose ir tikisi ateityje bendradarbiauti vykdant bendrą veiklą.

  

Valstybės sienos apsaugos tarnybos
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up