kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokykla paminėjo savo jubiliejų

Gegužės 29 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose įvyko iškilmingas jubiliejinis koncertas, skirtas Rudaminos meno mokyklos 10-ties metų sukakčiai. 


Į šventę atvyko daug garbingų svečių: LLRA frakcijos Seime seniūnė Rita Tamašunienė, Seimo pirmininko pavaduotojas Jaroslav Narkevič, Vilniaus rajono savivaldybės merė Maria Rekst, Švietimo viceministrė Edita Tamošiūnaitė, Kultūros viceministras Edvardas Trusevič, taip pat delegacija iš Lenkijos miesto Radom, švietimo įstaigų direktoriai, buvę mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Savo muzikinius talentus pademonstravo ne tik jauniausi mokyklos auklėtiniai, bet ir absolventai. Svečiai žavėjosi solistų ir orkestro pasirodymais, atliekamais kūriniais ir aukštu koncerto lygiu.  Kiekvienas atliktas kūrinys buvo apdovanotas audringais salės plojimais. Finalinis pasirodymas-staigmena maloniai nustebino publiką: ant scenos pasirodė jungtinis pučiamųjų, styginių instrumentų ir akordeonų orkestras, o mokinių choras kartu su mokytojais atliko gerai žinomą lietuvišką dainą „Mūsų dienos kaip šventė“. 

Koncerto metu taip pat buvo pristatyta trumpa konkursų rezultatų ir gautų apdovanojimų apžvalga. Meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič apibendrino mokyklos 10-metų veiklą sakydamas, kad visų pedagogų darbas ir mokinių nuopelnai yra puikiai matomi scenoje. 

Svečiai skyrė Rudaminos meno mokyklai daug gražių ir prasmingų sveikinimų bei nuoširdžių palinkėjimų. 

Po koncerto svečiai turėjo galimybę pasigrožėti mokyklos auklėtinių dailės darbų paroda.

Rudaminos meno mokykloje gyvuoja 4 muzikos skyriai ir2008 m. įkurta dailės klasė. Muzikos skyriuje mokoma groti smuiku, akordeonu, gitara, pučiamaisiais instrumentais ir fortepijonu. Dailės klasėje mokoma piešimo, tapybos, kompozicijos ir dailės istorijos. Mokykloje mokosi apie 200 mokinių, dirba 20 aukštos kvalifikacijos pedagogų. Gabiausieji auklėtiniai nuolat dalyvauja festivaliuose, dainų šventėse, tarptautiniuose bei respublikiniuose piešinių ir muzikos konkursuose. Mokykla bendrauja ir bendradarbiauja su Vilniaus rajono švietimo ugdymo ir kultūros institucijomis, visuomeninėmis organizacijomis.

Shadow up