kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pirma vieta respublikiniame konkurse „Lietuvos gamtininkas“

Balandžio 20 d. vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas 1-4 klasių respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Konkurse dalyvavo devyniolika komandų iš įvairių Lietuvos kampelių. Dalyvavome ir mes – Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos komanda, suburta iš trečios klasės mokinių Artūro Babelio ir Petro Šniūrevičiaus (mokytoja Sonata Verbaitienė) bei ketvirtokių Karinos Ščerbanovskytės ir Ievos Našlėnaitės (mokytoja Irma Zimnickienė).


Konkurso dalyviai atliko teorines ir praktines užduotis, kurių turinys patraukliai pateikė mokiniams įvairius pasaulio pažinimo aspektus. Mokiniai turėjo atpažinti paukščius, gyvūnų pėdsakus, atlikti užduotis apie žuvis ir gyvūnus. Praktinės užduotys buvo atliekamos gamtoje. 

Mokiniai tyrinėjo skruzdėlyną, stebėjo, kaip dirba skruzdėlės, ir atsakė į daugybę klausimų, turėjo atpažinti įvairius augalus ir medžius. Komandos atliko ir namų užduotį – konstravo nestandartinius inkilų maketus. 

Mokiniai dalyvavo labiausiai patikusio maketo rinkimuose. Konkurso dalyviai turėjo unikalią galimybę apžiūrėti centro zoologines ir botanines ekspozicijas.

Sėkmingai įveikusi visas užduotis mūsų gimnazijos komanda 3-4 klasių grupėje laimėjo I vietą. Džiugu, kad mūsų mokiniams patinka tyrinėti gamtos pasaulį, kuris sutinka mus gausybe spalvų, garsų, kvapų, tūkstančiais mįslių ir paslapčių, verčia stabtelėti, įsiklausyti, įsižiūrėti, susimąstyti... Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo jaunaisiais gamtininkais.


Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos
 
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sonata Verbaitienė

Shadow up