kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė kvietė jaunuolius rinktis pasieniečio profesiją

Ketvirtadienį Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnė populiarino pasieniečio profesiją Maišiagaloje – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje.


Ketvirtadienio rytą rinktinės bendruomenės pareigūnė J. Kondratovič vyko į susitikimą su Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos 9-12 klasių mokiniais. Norinčiųjų susipažinti su pasieniečio profesija ir stojimo į Pasieniečių mokyklą galimybėmis buvo tiek daug, kad gimnazistus teko padalinti į dvi grupes ir apie savo profesiją pasakoti kelis kartus.

Per 50 gimnazijos devintokų ir dešimtokų buvo supažindinti su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų darbu ir veikla. Papasakota ir apie iššūkius, neretai sutinkamus tarnyboje. Kartu buvo diskutuota apie įvairių Vidaus reikalų ministerijos tarnybų skirtumus ir panašumus.

Antros akademinės paskaitos metu, į mokyklos konferencijų salę sugūžėjo per trisdešimt 11-12 klasių mokinių. Šiems, netrukus baigsiantiems mokyklą ir kaip tik esantiems ateities profesijos pasirinkimo kelyje, buvo ypatingai aktualu ir įdomu sužinoti, kur ir kaip ruošiami VSAT pareigūnai. Abiturientams buvo pristatyta Pasieniečių mokykla, stojimo galimybės, reikalavimai. Jaunuoliai įdėmiai klausėsi pasakojimų apie būsimųjų pasieniečių gyvenimą studijuojant, apie tai, ko mokoma Pasieniečių mokykloje, apie susiformavusias tradicijas ir galimybes ateityje siekti karjeros aukštumų VSAT pareigūno tarnyboje.Organizuoto susitikimo metu, bendruomenės pareigūnė ne tik atsakė į mokiniams rūpimus klausimus, bet ir aptarė temą apie lauksiančias grėsmes, kuomet nepilnamečiai neretai įtraukiami į nusikalstamas veikas, susijusias su kontrabanda.

Paskaitos pabaigoje buvo rodoma vaizdinė medžiaga apie pasieniečių mokyklą, išdalinti lankstinukai su pasieniečių mokyklos reklama. Išvykdama bendruomenės pareigūnė J. Kondratovič vyresniųjų klasių mokinius kvietė atvykti į Atvirųjų durų dieną Vilniaus pasienio rinktinėje, kuri numatyta birželio 4-ąją, paliko atsakingų asmenų kontaktus registracijai. Apie Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės vizitą rašoma ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos Facebook paskyroje:

Šiandien mūsų gimnazijos IG-IVG klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) bendruomenės pareigūne Justyna Kondratovič, taip pat kalbėta labai aktualia nepilnamečių įtraukimo į tam tikras nusikalstamas veikas tema“.


Shadow up