kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mažieji laukia svajonių išsipildymo

Spalio mėnesį startavęs projektas „Vaikų svajonės“ sėkmingai pildo mažųjų norus. Į puslapį www.vaikusvajones.lt patalpintos vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, kalėdinių dovanų svajonės. Jas galima įgyvendinti asmeniškai, nuperkant ir įteikiant vaikui jo svajonių dovaną, taip pat dovaną galima perduoti per socialinį darbuotoją arba Vilniaus rajono Vaikų teisių apsaugos skyrių. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad šiemet nebebus galima pervesti lėšų dovanos pirkimui socialiniams partneriams.


Tie, kurie trokšta įgyvendinti vaiko svajonę, tačiau neturi galimybės dovaną įteikti asmeniškai vaikui ar perduoti socialiniam darbuotojui, gali ją pirkti bet kuriose internetinėse parduotuvėse, pristatymo adresu nurodydami Vilniaus rajono savivaldybę Vaikų teisių apsaugos skyrių, Rinktinės g. 50, 222 kab. Praėjusiais metais projekto metu Lietuvoje pasiektas rekordinis įgyvendintų svajonių skaičius – net 7 143, kurių bendra vertė siekia apie 730 tūkst. litų. Vilniaus rajone buvo įgyvendintos 428 vaikų svajonės. Vakar - pirmąją projekto dieną - įgyvendinti pasirinktos 30 sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių Vilniaus rajono vaikų svajonės.

Pagrindinis projekto „Vaikų svajonės“ tikslas – pasiekti, kad kuo daugiau vaikų, augančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų Kalėdines dovanas, apie kurias svajoja ir kurių neturi galimybės gauti iš savo tėvų. Projektas yra skirtas vaikams, augantiems socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose visoje Lietuvoje.

Kasmet turime labai gražių pavyzdžių, kaip vaikams buvo įteikinėjamos dovanos. Pvz. kai kurios seniūnijos socialiniai darbuotojai darbui su socialinės rizikos šeimomis suorganizuodavo vakarėlį su Kalėdų Seneliu, kiti važinėjo po namus, persirengę Kalėdų Seneliu ir Snieguolėm, tokiu būdu padarydami šventę vaikams. Su svajonių įgyvendintojais socialiniai darbuotojai asmeniškai parodydavo dėmesį vaikams ir įteikinėjo pasirinktas dovanas.

Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt talpinamos 2-14 m. amžiaus mažųjų svajonės, kurias galima pildyti iki 2015 m. sausio 1 dienos.
Kartu mes galime padaryti šį pasaulį gražesnį vaikams. Ačiū už Jūsų gerumą!

Vilniaus rajono Vaikų teisių apsaugos skyrius

Shadow up