kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokyklos delegacija Baltarusijoje 2019

2019 m. Balandžio 17-18 dienomis Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos delegacija: direktorius Jurij Krupičevič, mokytojai Rasa Šimkienė, Lina Šernienė, Kęstutis Kuncė, bei mokiniai: Deivid Jankovski, Augustas Bernadickas, Dominyka Petruškaitė ir Domantas Markovskis viešėjo Baltarusijoje.


Balandžio 17-18 dienomis, Rakovo kultūros centre vyko VIII jaunųjų atlikėjų Michailo Grušvickio vardo festivalis-konkursas, kurį organizuoja Baltarusijos Rakovo vaikų meno mokykla. Konkurse Rudaminos meno mokyklos mokiniai dalyvauja jau trečią kartą. Šį kartą į konkursą atvyko du mišrūs ansambliai: tai A.Bernadickas (smuikas) ir D. Jankovski (fortepijonas), bei duetas „Draugystė“ - D.Markovskis (saksofonas) ir D.Petruškaitė (fortepijonas). Abiejų duetų pasirodymai vyko antrą konkurso dieną, tik skirtingose kategorijose. A.Bernadickas ir D. Jankovski sėkmingai pasirodė jaunesniųjų mišrių duetų kategorijoje ir pelnė III vietos laureatų apdovanojimus (mokytojos L. Šernienė ir R. Šimkienė), o duetas „Draugystė“ - D. Markovskis ir D. Petruškaitė (mokytojai K.Kuncė ir J.Grabštunovičienė) vyresniųjų kategorijoje puikiai pasirodė ir tapo I vietos laureatais.

Laureatai buvo apdovanoti laureatų diplomais ir piniginėmis premijomis, o pedagogai diplomais „Už pedagoginį meistriškumą“.

Visa Rudaminos meno mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija džiaugėsi ne tik konkurso rezultatais, bet ir direktoriaus J.Krupičevič suorganizuota pažintine ekskursija į Minską, kuri paliko daug gražių įspūdžių.

Tikimės, kad ši graži draugystės ir bendradarbiavimo su kaiminystėje esančios Baltarusijos kolegomis tęsis ir ateityje.

 

Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos
fortepijono mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė

Shadow up