kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono atstovai pasitiko ir vėl išlydėjo „Baltijos kelio“ bėgimo dalyvius

Gardžiais kibinais ir gaivinančiais vaisvandeniais š.m. rugpjūčio 24 d. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Avižienių seniūnijos darbuotojai pasitiko XXI Tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ – Vilnius-Ryga-Talinas dalyvius.


 

Kaip ir kasmet, tradicinio bėgimo dalyviai buvo sutikti ant Vilniaus rajono ribos prie magistralės Vilnius-Panevėžys. Nuoširdžiais žodžiais juos pasitiko ir trumpą proginę kalbą pasakė Avižienių seniūnijos seniūnas Michail Bortkevič. Avižienių seniūnas kartu su pagalbininkais pakvietė bėgimo dalyvius pasistiprinti ir atsigaivinti prieš tolesnį kelią. Išlydėdamas bėgikus tolesnei kelionei, seniūnas palinkėjo jiems ištvermės ir vien malonių įspūdžių trasoje.

 Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos pirmininkas Romas Bernotas – „Baltijos kelio“ iniciatorius, organizatorius ir kiekvieno šio bėgimo dalyvis – padėkojo už šiltus žodžius ir įteikė kelis medalius bei lipdukus su tarptautinio renginio simbolika.   
      
Renginio dalyviai turi įveikti daugiau kaip 600 kilometrų. Bėgimas baigsis sekmadienį Taline, Estijos Respublikos Riigikogu kieme.

Shadow up