kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasieniečių sveikinimai mokytojams

Mokytojas – kiekvienam vis kitoks, bet visiems toks pat mylintis ir teisingas, reiklus ir švelnus. Kai reikia – guodžiantis, drąsinantis, barantis ar besididžiuojantis savo mokiniais, užmiršęs save, išdalinęs save, – bet laimingas. Antradienį, minint Tarptautinę mokytojų dieną, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai sveikino pedagogus su profesine švente. Lankytasi keturiose mokyklose.


Mokytojas – vienas svarbiausių žmonių jaunuolio kelyje, suteikiantis ne tik žinių, bet ir lydintis jį ištisus dešimtmečius. Nuo mokytojų priklauso ir tai, kokie asmenys ateityje pasirinks pasieniečio profesiją.

Vilniaus „Saulėtekio” mokykla-daugiafunkcis centras, mokytojų ir karjeros dienos proga kartu su direktore Reiza Zinkevičiene ir anglų kalbos mokytoja Angelina Uglovskaja suorganizavo susitikimą su pasieniečiais. Rinktinės atstovai linhkėdami pačios geriausios kloties profesinės šventės proga pasveikino mokyklos bendruomenę. Po sveikinimų paskaitos metu supažindino su pasieniečio profesija, darbo specifika. Pristatyta stojimo į Pasieniečių mokyklą tvarkos eiga, papasakota apie žingsnius pasieniečio profesijos link, akcentuota ką turėtų žinoti asmenys, rinkdamiesi šią profesiją.Susitikimo metu diskutuota  apie nepilnamečių įtraukimą į nusikalstamas veikas ir prevenciją.

Mokykla priėmė labai šiltai, taip pat pageidavo bendradarbiauti dėl Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos, tačiau dėl transporto trūkumo (neturi) šis klausimas kol kas liko atviras. 

Po pietų, kartu su VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos vadu Aurelijumi Kirilovu lankytasi Vilniaus r. Lavoriškių ir Stepono Batoro gimnazijose, kur šventinės dienos proga pasveikintos gimnazijų direktorės – Ramunė Katinauskienė ir Renata Barusevič.

Kiek vėliau, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai – Jolita Kuncaitienė ir Rolandas Meidus rinktinės vardu nuoširdžiai sveikino ir Mickūnų gimnazijos direktorę – Malgožatą Radevič – „Kuo didžiausios sėkmės Jums profesiniame kelyje, kantrybės, mokinių bei visos visuomenės pagarbos ir dėkingumo. Kūrybingų ir sėkmingų Jums mokslo metų!“.

 


VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up