kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Užsienio investuotojai susidomėjo Nemenčinės apylinkių vaizdingo gamtovaizdžio galimybėmis

Šiandien, birželio 21-ąją Vilniaus rajono savivaldybėje su Savivaldybės mere Marija Rekst, administracijos direktore Liucina Kotlovska bei administracijos darbuotojais susitiko Nemenčinės seniūnijoje planuojamo sveikatingumo centro projekto iniciatoriai.


Atvykę investuotojai iš Europos ir JAV pristatė rajono valdžios atstovams projekto idėją, papasakojo apie projekto viziją bei jo unikalumą.

Planuojama, kad kol kas vienintelis tiek Lietuvoje, tiek Rytų Europos šalyse sveikatingumo ir viešbučio paslaugas teiksiantis centras savo veiklą Nemenčinės apylinkėse, nuostabios gamtos apsuptyje ant Neries upės kranto, pradės maždaug 2020-aisiais metais. 

Susitikimo metu atvykusius projekto iniciatorius Savivaldybės atstovai supažindino su Vilniaus rajono sveikatos apsaugos sistema bei ateities planais. Vilniaus rajono savivaldybės merė teigė, jog Savivaldybė kuria atviro verslui rajono įvaizdį bei visada džiaugiasi potencialių investuotojų susidomėjimu. Vilniaus rajono savivaldybės taryba, pritardama planuojamam vystyti projektui, yra priėmusi sprendimą rengti vietovės lygmens bendrąjį planą. Svarbu yra išnaudoti visas galimybes ir rajono potencialą įgyvendinant tokio tipo projektus. 

Shadow up