kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Merės Marijos Rekst kreipimasis į gyventojus

Brangūs Vilniaus rajono gyventojai,

artėja gražios pavasario šventės. Viena jų – pirmąjį gegužės sekmadienį minima Motinos diena. Diena, kai savo mamoms dar kartą norėsime padėkoti už visą gautą meilę ir šilumą. Diena, kai vaikai mamoms linkės daug sveikatos.

Būtent sveikata šiuo metu yra itin svarbi. Artėjant ilgajam savaitgaliui, prašau Jūsų visų ir toliau elgtis sąmoningai ir atsakingai laikytis karantino sąlygų. Koronaviruso grėsmė vis dar mūsų tyko ir, kaip žinia, pavojingiausia ji būtent toms, kurias taip norėsime pasveikinti šį sekmadienį – mūsų mamoms.

Prašau Jūsų, nevažiuokite pas tėvelius, raskite kitų būdų, kaip perduoti jiems savo meilės ir šilumos žodžius. Nors šį ilgąjį savaitgalį eismas Lietuvos keliuose nebus ribojimas, likdami namuose prisidėsite prie visų mūsų saugumo užtikrinimo. Nuoširdžiai tikiu, kad jau netrukus visi galėsime lengviau atsikvėpti ir pasidžiaugti vieni kitų draugija. Deja, dar ne dabar. Vis dar labai svarbu laikytis visų saugumo reikalavimų ir saugoti tiek save, tiek kitus.

Tų, kurie norės lankyti kapus ir žvakute ar gėlės žiedu padėkoti mamoms bei prisiminti taip širdžiai mielas bendras akimirkas, taip pat prašau laikytis visų saugumo priemonių. Stenkitės išlaikyti saugius atstumus, dėvėkite apsaugines kaukes ar kitaip pridenkite veidą, mūvėkite pirštines, pagal galimybę kuo dažniau plaukite ar dezinfekuokite rankas. Viešuoju transportu važiuokite atsakingai, užimkite tik sėdimas vietas ir laikykitės saugaus atstumo iki kitų keleivių.

Taip pat noriu pabrėžti, kad šis ilgasis savaitgalis, tai jokiu būdu nėra proga susitikti su draugais ar giminėmis, kviesti svečius ar kelti šventes. Privalome neatsipalaiduoti, kad iki šiol įdėtas medikų, pareigūnų, kitų žmonių sunkus darbas nenueitų perniek.

Su nuoširdžia ir kupina pagarbos padėka noriu kreiptis į medikus ir kitų sričių darbuotojus, kurie kaip kare – pirmose fronto linijose, neskaičiuodami darbo valandų kovoja už mūsų visų sveikatos išsaugojimą ir skiria visas jėgas infekcijos plitimo suvaldymui. Dėkoju už Jūsų tikrąją drąsa ir pareigos jausmą. Jūsų pasišventimo dėka, mielieji, galime jaustis tikri, kad prireikus pagalbos ją gausime. Tegul Jus ir Jūsų šeimas saugo ir laimina Dievas!

Dėkoju ir visiems Vilniaus rajono gyventojams, kurie labai atsakingai ir kantriai laikosi visų karantino reikalavimų. Pastarųjų savaičių įvykiai parodė, kokie susitelkę ir stiprūs galime būti veikdami išvien. Juk kiekvienas, net mažiausias teisingas pasirinkimas: likti namuose, nelankyti tėvų ar senelių, niekur nevykti, vengti socialinių kontaktų – tikrai išsaugojo ne vieną gyvybę. Ir toliau atsakingai vertinkite savo veiksmus, saugokite save ir kitus.

Artėjančios Motinos dienos proga visoms Vilniaus rajono Mamoms linkiu daug sveikatos ir svarbiausia – vilties. Visada tikėkite žmonių gerumu, savo svajonių išsipildymu, o svarbiausia – savo vaikų ateitimi, būtent jie savo darbais ir ryžtu kurs mūsų rajono ateitį.

Saugokite save ir būkite sveiki!

 

 

Marija Rekst
Vilniaus rajono savivaldybės merė

Shadow up