kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalėdų belaukiantiems Vilniaus rajono vaikams iš globos centrų – saldžios Savivaldybės dovanėlės

Vadovaujantis ilgamete tradicija, patys jauniausi Vilniaus rajono vaikų globos centrų globotiniai prieš Kalėdas iš Vilniaus rajono savivaldybės gavo dovanų – saldumynų ir lavinamųjų žaidimų.


Kalėdiniai Vilniaus rajono merės Marijos Rekst sveikinimai, saldumynai ir supakuoti žaidimai vakar buvo įteikti Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrui Geisiškėse, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui Kalveliuose bei VšĮ Vaikų ir paauglių socialiniam centrui Nemenčinėje. Deja, šiais metais dėl pandemijos ir įvesto karantino apribojimų kalėdinių dovanų perdavimas vyko be džiaugsmingų susitikimų su vaikais.

„Nepaisant to, kad šalyje paskelbtas griežtas karantinas, negalėjome neparodyti dėmesio jauniausiems mūsų globotiniams. Perdavėme jiems saldumynų, žaislų ir nuoširdžiausius sveikinimus nuo merės Marijos Rekst. Simboliniu gestu norėjome parodyti vaikams, kad kažkas yra šalia jų ir juos prisimena“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrius vedėja Kristina Malinovska, kuri kartu su skyriaus vyr. specialiste Jolanta Lukaševič pristatė kalėdinius siuntinius į minėtas įstaigas.

K. Malinovska neslepia, kad šiemet dovanų įteikimas sukėlė liūdesio, nes vyko be tradicinių susitikimų su vaikais ir jų džiaugsmingų šypsenų.

„Šventiniu laikotarpiu Vilniaus rajono merė Marija Rekst tradiciškai lankydavosi socialinėse įstaigose. Vaikai visada laukdavo tokių džiaugsmingų vizitų. Jie ruošdavo Kristaus gimimo inscenizaciją, stengdavosi kuo geriau pasirodyti. Esant dabartinei situacijai, nebuvo galimybės organizuoti kalėdinių susitikimų ir pabūti kartu šiuo stebuklingu prieškalėdiniu laikotarpiu“, – sako Malinovska. Ji pabrėžė, kad vaikams labai reikalingas dėmesys, bendravimas ir pramogos, tačiau karantino metu visa tai apribota, vaikai priversti likti įstaigoje.

„Tikėkimės, kad tai greitai baigsis“, – vylėsi ji. Laimei, ji pridūrė, vaikams netrūks kalėdinės nuotaikos. Kiekviena įstaiga ruošia kalėdines dovanas vaikams, be to, yra daug rėmėjų, kurie kasmet prisideda prie šventinės nuotaikos vaikams kūrimo – dovanoja dovanas, kurios pradžiugina įstaigų globotinius.

Shadow up