kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių vaikų lopšelio – darželio kūrybinių darbelių parodos ,,Ne šiukšlėmis, o gėlėmis savo darželį aš papuošiu“ pristatymas

Balandis – švaros mėnuo. Vaikai turi išmokti saugoti, mylėti ir rūpintis gamta. Avižienių vaikų lopšelyje – darželyje balandžio 1 – 21 dienomis vyko kūrybinių darbelių paroda ,,Ne šiukšlėmis, o gėlėmis savo darželį aš papuošiu“. Vaikai, tėveliai, pedagogai ir kiti įstaigos darbuotojai iš antrinių žaliavų gamino gėles parodai, tvarkė savo artimiausią aplinką. Parodą organizavo lopšelio – darželio direktorė Regina Olechnovič. Parodos tikslas – ugdyti vaikų ekologinį požiūrį į gamtą.


Mus supanti gamta – tai neįkainojamas turtas, todėl mes pedagogai siekiame, kad jau ikimokykliniame amžiuje vaikai suprastų, jog gamtą reikia saugoti.

Balandžio 22 dieną vyko parodos pristatymas. Visas darželis pražydo gėlėmis, o įspūdingiausi darbeliai papuošė įstaigos salę. Kūrybinių darbelių parodos ,,Ne šiukšlėmis, o gėlėmis savo darželį aš papuošiu“ pristatyme vyko pokalbiai, diskusijos ekologijos tema, buvo panaudota daug vaizdinių ir didaktinių priemonių, padedančių ugdyti vaikų ekologinį mąstymą. Ugdytiniai buvo labai aktyvus, nes įvairių veiklų metu įgijo daug žinių, kaip reikia rūšiuoti buities atliekas, neteršti aplinkos ir daug kitų dalykų kaip saugoti gamtą, nes tik švarioje ir saugioje aplinkoje jie gali užaugti sveiki. Išties, ne tik nesudėtinga, bet ir prasminga prisidėti prie aplinkos švarinimo ir grąžinimo, o ypač – veikiant drauge.

Baigiamąjį žodį tarė Avižienių vaikų lopšelio – darželio direktorė Regina Olechnovič. Ji padėkojo visiems už bendradarbiavimą ir skleidžiamą meilę gamtai. Visi parodos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis.

Avižienių vaikų lopšelio – darželio
vyr. auklėtoja Jadvyga Grigienė

Shadow up