kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės parama verslui

Sausio 21 dieną Vilniaus rajono savivaldybėje įvyko Smulkaus ir vidutinio verslo (toliau SVV) rėmimo fondo posėdis, kuriame buvo nagrinėjamos paraiškos verslininkų, ūkininkų ir fizinių asmenų, kurie įstatymu nustatyta tvarka verčiasi ūkine komercine veikla Vilniaus rajono teritorijoje.


Fondo veiklą administruoja ir sprendimus priima Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sudaryta 10 narių SVV rėmimo fondo lėšų skirstymo komisija, o jai pirmininkauja Vilniaus rajono merė Maria Rekst.

SVV komisija išnagrinėjo verslininkų paraiškas ir priėmė sprendimą iš dalies kompensuoti parodų, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo, internetinės svetainės, reklaminių leidinių, kredito gamybinei linijai įsigyti ir kt. išlaidas.

Vilniaus rajono savivaldybė didžiuojasi, kad rajono verslininkai užsiima ūkine, gamybine veikla, kuria naujas darbo vietas rajono gyventojams bei sukuria prekes ir paslaugas, kurias vertina ne tik Vilniaus rajonas, Lietuva, bet ir užsienio šalys.

Siūlome susipažinti su Vilniaus rajone veikiančiomis ir gavusiomis paramą įmonėmis:UAB „Benberas“
– įmonė gamina produkciją kūdikiams ir vaikams iš švelnios organinės vilnos. Tai vilna, kuri biologiškai ištirta ir turi sertifikatą Kbt, garantuojantį, kad avys, kurių vilna naudojama produkcijai, užaugintos nenaudojant mulesingo (chirurginio būdo prieš parazitus). Visame gamybos procese nenaudojami chemikalai ar dažai, galintys pakenkti žmogui ar gamtai.

Internetinė svetainė: http://benber.lt/
FB: https://www.facebook.com/benber.lt/?fref=tsUAB „
Ąžuolų pynė – tai įmonė, gaminanti aukštos kokybės nestandartinius medienos gaminius: laiptus, duris, lovas, spintas, virtuvės komplektus ir kitus baldus iš medžio masyvo, plokštės arba faneruotės pagal individualius pageidavimus, taip pat atliekanti montavimo darbus namų ūkiuose bei pramoninėse objektuose.

Internetinė svetainė: http://azuolupyne.lt
FB: https://www.facebook.com/azuolupyne.lt

 

 


Owls in Bowls
– stalo keramikos studija, gimusi apjungus susižavėjimą senaisiais amatais ir šiuolaikine estetika. Kuriant rankų darbo indus, siekiama atrasti balansą tarp meno objekto ir gyvo, funkcionalaus daikto, todėl kiekviena lėkštė ar puodukas gali jaukiai įsikurti tiek ant komodos miegamajame, tiek ant šefo virtuvės stalo.

Internetinė svetainė: http://owlsinbowls.com
FB: https://www.facebook.com/OwlsInBowls

 

 

 

Lietuvos tradicinių amatininkų Sandros ir Mindaugo Makutėnų ekologiniame ūkyje gaminamas natūralus rankų darbo muilas. Muilas gaminamas šaltuoju būdu iš maistinių augalinių aliejų, natūralių eterinių aliejų, tradicinių žolelių ir augalėlių (ramunėlės, medetkos, beržo lapai ir t.t.) renkamų ūkyje. Muilas puoselėja odą ir kūną, draugiškas aplinkai.

Daugiau informacijos:  http://www.muiloukis.lt

 

 


UAB „Šilavoto B&B”
 – naujas, lietuviško, ekologiško, aukščiausios kokybės rankų darbo šokolado gamintojas. UAB „Šilavoto B&B” valdomas prekinis ženklas LA NAYA rinkoje pasirodė 2015 metų lapkričio mėnesį.

Internetinė svetainė: https://lanayachocolate.com
FB: https://www.facebook.com/lanayachocolateandgifts/

Shadow up