kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono pradinukams – nemokama EMA mokymosi aplinka ir draudimas

Šiuos mokslo metus Vilniaus rajono mokyklos pasitinka su naujove – išskirtine „Pradinukų draudimo“ programa ir galimybe mokytis naudojantis elektronine EMA mokymosi aplinka (elektroninėmis vieno pasirinkto mokomojo dalyko pratybomis).


Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, siekdama sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimoje bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones, kartu su „E. mokykla“ sukūrė unikalią „Pradinukų draudimo“ programą. Ji įgalins 1–4 kl. mokinius pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams leis pasirūpinti mažojo moksleivio draudimu eismo įvykių metu visus mokslo metus.

Dalyvauti „Pradinukų draudimo“ programoje yra paprasta ir nieko nekainuoja. Jau nuo š. m. rugsėjo 3 d. kiekvieno pradinuko tėvai, globėjai ar atstovai klasės susirinkimo metu galės išreikšti sutikimą dėl jo vaiko dalyvavimo programoje bei pasinaudoti nemokamomis programos siūlomomis naudomis.

„Pradinuko draudimo“ programos metu „Lietuvos draudimas“ suteikia nemokamą specialųjį draudimą visiems 1-4 klasių moksleiviams, jei jie eidami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu pakliūtų į eismo įvykį ir jo metu patirtų sužalojimų. Ši draudimo apsauga galioja 9 mėnesius (tai yra visus mokslo metus) nuo paslaugos aktyvavimo, o draudimo suma siekia 5 000 Eur. Kartu pradinukui suteikiama nemokama vieno pasirinkto mokomojo dalyko elektroninių pratybų licencija, skirta naudotis per EMA mokymosi aplinką. EMA mokymosi aplinka – tai išmani mokymosi platforma, kuri leidžia savo kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje spręsti lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir integruotosios informatikos pamokų užduotis. EMA padeda moksleiviams pažinti išmanųjį mokymosi procesą, ugdyti kūrybiškumą ir technologijų pažinimą.

Daugiau informacijos galite rasti internete adresu www.emapamokos.lt/pradinukai. Detalesnės informacijos patariame teirautis savo pradinių klasių mokytojo ar mokyklos administracijos.

Dėl papildomos papildomos informacijos apie šio pranešimo turinį, “Pradinukų draudimo” programą, jos nemokamas naudas ar mokymosi aplinką EMA (elektronines EMA pratybas) maloniai prašome susisiekti:

  • Programos ir nemokamo draudimo pasiūlymo klausimais su „Lietuvos draudimo“ atsakingu asmeniu Jurgiu Bernotu telefonu +370 614 52726 arba el. paštu jurgis.bernotas@ld.lt;

  • Dėl klausimų, susijusių su EMA mokymosi aplinką (elektroninėmis pratybomis) su UAB „E. mokykla“ E. švietimo produktų plėtros vadove Malvina Majauskaite telefonu +370 620 93441 arba el. paštu malvina@tamo.lt.
Shadow up