kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl COVID-19 bus tiriami ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojai

Vykdant Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro sprendimą bei siekiant užkirsti kelią koronaviruso infekcijos plitimui, buvo patvirtinta tvarka dėl Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos organizavimo.


Laboratorinius tyrimus COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti paimant tepinėlius iš nosiaryklės ir ryklės švietimo įstaigų darbuotojams, dirbantiems pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tiesiogiai dirbantiems su vaikais, atliks Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija.

Pirmiausiai prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti bus atliekami ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vaikais ir teikusiems vaikų priežiūros paslaugas karantino metu Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose (Bezdonių vaikų darželis, Nemenčinės vaikų darželis, Nemenčinės vaikų lopšelis-darželis, Avižienių vaikų lopšelis-darželis, Mickūnų vaikų lopšelis-darželis, Lavoriškių vaikų lopšelis-darželis, Skaidiškių mokykla-darželis).

Antruoju prioritetu bus tiriami dirbantys švietimo įstaigose (dirbantys tiesiogiai su vaikais), kuriose pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą ugdoma 150 ar daugiau vaikų.

Galiausiai išsitirti galės visi kiti tiesioginį kontaktą su vaikais turintys darbuotojai, dirbantys pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

Svarbu pažymėti, kad kita prioriteto asmenų grupė tiriama tik tuomet, kai ištirti visi prieš tai nurodytos prioriteto grupės asmenys.

Atkreipiame švietimo įstaigų vadovų dėmesį! Sudarytus įstaigoje dirbančių darbuotojų sąrašus turite pateikti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriui, el. paštu bozena.tycino@vrsa.lt. Gavę informaciją (slaptažodį) iš Švietimo skyriaus dėl galimybės darbuotojams atlikti tyrimus, švietimo įstaigų vadovai, turi informuoti savo įstaigos darbuotojus apie registraciją karštąja telefono linija 1808 tyrimui atlikti.

Registruojantis karštąja telefono linija 1808 privaloma nurodyti suteiktą registravimosi kodą, savo asmens duomenis ir kitą prašomą informaciją. Karštoji linija pacientą trumpąja žinute paciento nurodytu mobiliojo telefono numeriu informuoja apie laiką ir mobiliojo punkto adresą, kuriuo pacientas turi atvykti.

Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkaAsociatyvi nuotr. pixabay.com

Shadow up