kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Švietimo įstaigų vadovai analizavo pamokų sėkmę

Vakar, gruodžio 29 d., Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijoje į paskutinį šiais metais pasitarimą susirinko Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovai. Šis pasitarimas vainikavo išvykstamųjų posėdžių ciklą, kurie, tarp kitko, spalį vyko Mickūnų gimnazijoje, o lapkritį – Nemenčinės darželyje.


Apie sėkmingą pamoką, kaip ugdymo sėkmės pagrindą, susirinkusiems papasakojo Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotoja, išorinio mokyklos veiklos vertinimo ekspertė Monika Bilotienė. Lektorės skaitytas seminaras „Geros pamokos aspektai“ leido įsigilinti į pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo svarbą ugdymo procese, mokymosi motyvacijos skatinimo bei bendradarbiavimo tarp vaikų ir pedagogų kūrimo naudą. Dalyviai turėjo galimybę stebėti chemijos pamokos 8 klasėje vaizdo įrašą, o vėliau ją aptarti. Mokyklų vadovai ieškojo kertinių sprendimų sėkmingai pamokai ir dalijosi ugdymo patirtimi.

Apibendrinamąjį žodį tarė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova, kuri padėkojo lektorei už prasmingą seminarą, o dalyviams linkėjo sėkmingai panaudoti pasisemtas žinias savo veikloje.

Rajono švietimo bendruomenės praktikuoti pasitarimai netradicinėje aplinkoje sulaukė nemažai teigiamų atsiliepimų.

Shadow up