kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pranešimas spaudai

PRANEŠIMAS SPAUDAI 
2014-09-28


2014 m. rugsėjo 28 d. informaciniame portale delfi.lt pasirodė straipsnis „Vilniaus rajono savivaldybės informaciją lenkų kalba ir toliau viešins Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovų valdoma įmonė „Rejspa“, leidžianti savaitraštį „Tygodnik Wilenszczyzny“ (http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilniaus-rajono-savivaldybes-informacija-uz-150-tukst-litu-toliau-viesins-llra-nariu-valdomas-laikrastis.d?id=65968908#ixzz3EgKNrkZg)


Straipsnyje nagrinėjama informacija dėl spaudos paslaugų lenkų kalba leidžiamame vietiniame laikraštyje paslaugų pirkimo. Autorius pateikia skaitytojams netikslius ir neteisingus duomenis, todėl Vilniaus rajono savivaldybė nesutinka su straipsnio turiniu.

Patvirtiname, kad  rugsėjo 18 dieną, sudaryta paslaugų sutartis su UAB „Rejspa“ dėl spaudos paslaugų. Sutartis galios iki 2015-ųjų gruodžio 18-osios, jos numatoma vertė apie 150 tūkst. litų. Viešajame pirkime (pirkimo būdas – atviras konkursas dalyvavo tik „Rejspa“, kuri konkursą ir laimėjo.

Autorius rašo, kad „Iki 2017-ųjų sausio 17 dienos galioja kita, 430 tūkst. litų vertės sutartis su „Rejspa“ dėl informacijos viešinimo lietuvių kalba. Ji sudaryta šių metų kovą“. Informuojame, jog tokia sutartis neegzistuoja. 

Vilniaus rajono savivaldybė naudojasi dienraščio „Kurier Wileński” paslaugomis, tai reglamentuoja atskira paslaugų sutartis.

Visi viešieji pirkimai yra atliekami skaidriai, informacija apie pirkimų vertes bei konkursų laimėtojus yra viešai prieinama kaip to reikalauja Viešųjų pirkimų įstatymas ir kiti teisės aktai. Kasmet savivaldybės darbą tikrina valstybinės institucijos ir įstaigos. Iki šiol jokių rimtų pažeidimų nenustatyta, o darbas vertinamas  gerai. 

Shadow up