kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Verslininkai kviečiami teikti statistines ataskaitas COVID-19 pasekmėms įvertinti

Lietuvos statistikos departamentas kviečia įmones, laikinai sustabdžiusias veiklą karantino metu, teikti finansines ataskaitas, tam kad būtų galima tiksliau įvertinti įmonių veiklą šalyje šiuo sudėtingu laiku ir priimti visiems tinkamus sprendimus.


Su virusu susidorosime, tuo neabejoja nei medikai, nei ekonomistai. Po pandemijos sukeltos krizės verslas stosis ant kojų. Akivaizdu, kad pagrindinė priemonė priimant sprendimus dėl galimų nuostolių ir juos išmatuojant ateityje bus statistika. O tam labai reikalingi įmonių ir gyventojų pateikiami statistiniai duomenys.

„Krizė baigsis, o statistikos poreikis išliks, tikėtina, net išaugs – reikės priimti sprendimus, leidžiančius išsivaduoti iš krizės. Sprendimams priimti bus reikalingi skaičiai, todėl supratingas verslo ir gyventojų požiūris kaip niekad reikalingas. Labai prašome verslininkų ir gyventojų pilietiškai ir atsakingai atlikti savo pareigą valstybei, ypač dabar, kai visiems yra naujų išbandymų metas.“, – rašoma Statistikos departamento svetainėje.

Lietuvos statistikos departamentas prašo laikinai veiklą sustabdžiusias įmones:

- Informuoti departamentą apie stabdomą veiklą;

- Išvardintas mėnesines ir ketvirtines ataskaitas teikti per e. statistiką nelaukiant ataskaitinio laikotarpio pabaigos, t. y. mėnesiui/ketvirčiui nepasibaigus: PR-01, P-11, P-12, HOT-01, KS-01, PS-20, PS-21, R-05, KA-04, KA-08, KA-19, KA-20, KA-21, KA-25.

Statistines ataskaitas galima teikti adresu estatistika.stat.gov.lt

Jei kiltų problemų jas pildant, rašykite el. p. problemos@stat.gov.lt    

„Šiuo sudėtingu ir greit besikeičiančiu laikotarpiu svarbūs kiekvienos įmonės, net ir preliminarūs duomenys“, – savo pranešime pažymi Statistikos departamentas.

 

Parengta pagal stat.gov.lt informaciją

Shadow up