kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje lankėsi delegacija iš Koricino valsčiaus (Lenkija)

Šiandien, birželio 30 d. į Vilniaus rajono savivaldybę atvyko Koricino valsčiaus (Lenkija) vadovas Miroslaw Lech kartu su valsčiaus iždininku Andrzejumi Waszczeniuku. Susitikimo metu aptartas bendradarbiavimas vykdant projektus ir pasidžiaugta įgyvendintomis veiklomis.


Atvykusius svečius svetingai pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska ir su Koricino valsčiumi kartu projektus įgyvendinantys Vilniaus rajono priešgaisrinės tarnybos (VRPT) direktorius Kęstutis Velikianecas ir Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos pirmininkas Artūras Vaišnoras.

Susitikimo metu aptartas bendradarbiavimas įgyvendinant 2019 m. startavusi projektą „Krizinio reagavimo matrica – naujas požiūris į krizių valdymą abipus sienos“ (ang. „Emergency response matrix – a new approach to cross border emergency govermance”) įgyvendinamą pagal programą „INTERREG V-A Lietuva – Lenkija“.

Pagal minėtą projektą atliktas Vilniaus rajone esančios Kalvelių gaisrinės remontas ir netrukus pas ugniagesių komandą atkeliaus naujas gaisrinis automobilis su visa reikalinga gelbėjimo įranga.

Glaudžiai bendradarbiaujant taip pat vyko mokymai savanoriams ugniagesiams, savivaldybės priešgaisrinės tarnybos gaisrininkams ir jauniesiems ugniagesiams. Vieni iš organizuotų mokymų pasibaigė šiandien. Mokymuose, kurie vyko Valčiūnuose esančiose Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, dalyvavo ugniagesiai iš Koricinio valsčiaus ir Kalvelių ugniagesių komandos darbuotojai. Mokymų metu buvo naudojama projekto metu įgyta visa gelbėjimo įranga.

Atvykusi delegacija iš Lenkijos aplankė ugniagesius ir atvyko susitikti su Savivaldybės vadovais. Susitikimo metu atvykę svečiai pasidžiaugė, kad tarptautinis bendradarbiavimas ir draugystė su kaimynais ne tik teikia didelį pasitenkinimą, parodo naujas bendradarbiavimo galimybes, bet ir duoda apčiuopiamos, materialinės naudos, pavyzdžiui, naujos įrangos priešgaisrinėms komandoms.

Koricino valsčiaus vadovas Miroslav Lech įteikė Savivaldybes atstovams padėkos raštus.

Vilniaus rajono savivaldybės atstovai taip pat padėkojo už reikšmingo projekto įgyvendinimą ir draugystę bei įteikė atminimo dovanėles.


Shadow up