kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujausių technologijų naudojimas užsienio kalbos mokymui K. Parčevskio gimnazijoje

Nuo vasario 1 d. gimnazijoje startavo darbas longafoniniame užsienio kalbų kabinete, kuriame mokiniai tobulina savo anglų kalbos tarimą, įrašinėdami savo monologus, dialogus, lavina kitus anglų kalbos įgūdžius. Sonako programa interneto pagalba jungia mokinių kompiuterius su mokytojo kompiuteriu. Bendravimas vyksta per ausines ir mikrofonus.


Pamoką labai paįvairina internetinių žodynų, įgytų žinių, aktualių tekstų bei mokamųjų programų prieinamumas. Mokiniai patikino, kad šis mokymo būdas yra patrauklesnis bei efektyvesnis nei tradicinis.

Mokytojas savo kompiuteryje gali stebėti visą klasę bei matyti kiekvieną atskirą mokinį, jo atliekamą užduotį, įsiterpti į mokinio darbą, perimti jo kompiuterio valdymą, konsultuoti jį per ausines, netrukdant kitiems mokiniams. Mokytojas turi galimybę paklausyti bet kurio mokinio skaitomą tekstą, parašyti bei nusiųsti mokiniui savo komentarus, susisiekti su visa klase tiek žodžiu, tiek susirašinėjant.

Nedaug mokyklų respublikoje turi panašius lingafoninius kabinetus, taigi dėkojame gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę mokytis bei dirbti naujoviškai.

Inesa Rusecka
anglų kalbos mokytoja metodininkė
anglų kalbos mokytojų vardu

Shadow up