kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Trijų Karalių dieną – paskaita apie pasieniečio profesiją

Pirmadienį Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai svečiavosi Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje, kurios mokiniai aktyviai dalyvavo atvirukų konkurse „Pasieniečių Kalėdos“.


Susitikimo metu Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė J. Kondratovič įteikė rinktinės vado pavaduotojo padėkos raštą ir suvenyrą mokyklos auklėtinei M. Baniukevič, kurios atvirukas užėmė prizinę pirmąją vietą pirmojoje amžiaus grupėje. Atvykę į mokyklą, bendruomenės pareigūnai nuoširdžiai padėkojo ir mokytojai, padėjusiai pasiruošti mokiniams pasieniečių organizuotam konkursui.

Po bendruomenės pareigūnų pristatymo, pareigūnai bendravo su 7-10 klasių moksleiviais, besidominčiais pasieniečio profesija, daugiau papasakota apie šio darbo sunkumus ir džiaugsmus. Jaunuoliai taip pat gilino savo žinias apie nepilnamečiams taikomą atsakomybę už padarytas įvairias nusikalstamas veikas.

Pristatant profesiją buvo išdalinti lankstinukai, papasakota apie stojimo sąlygas bei nurodyti pagrindiniai tinklalapiai, kuriose nuolat yra skelbiama ir atnaujinama informacija.

Susitikimas su pasieniečiais jaunuoliams paliko didelį įspūdį, tikimasi, kad kažkas iš dalyvavusiųjų popietėje ateityje žada rinktis pasieniečio profesiją.

 


Inf. Vilniaus pasienio rinktinės

Shadow up