kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Iškilmingai inauguruota Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija

Šių metų vasario mėn. LR švietimo ir mokslo ministro įsakymu akredituota Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio vidurinėje mokykloje vykdoma vidurinio ugdymo programa. Ir jau spalio 14 – ąją vyko iškilminga inauguracijos ceremonija.


Šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Juzef Aškelovič. Gausiai susirinkę parapijiečiai ir šventės svečiai dėkojo Dievui už brandą, už smalsius ir žingeidžius mokinius, už buvimą drauge ir ėjimą kartu vieno tikslo link. Po Mišių mokiniai ir mokytojai uždegė žvakes ir padėjo gėlių prie kun. Juzefo Obrembskio paminklo.

Atėjo laikas svarbiam momentui, kurio visi taip laukė – naujos gimnazijos lentos atidengimas.

Vėliau visi buvo pakviesti į gimnazijos aktų salę. Mokyklos bendruomenė šiltai sutiko į šventę atvykusius garbingus svečius: LLRA frakcijos Seime seniūnę Ritą Tamašunienę, Vilniaus rajono savivaldybės merę Mariją Rekst, Švietimo skyriaus vedėją Liliją Andruškevič, Maišiagalos seniūnijos seniūną Stefaną Orševskį, buvusią Švietimo ir mokslo viceministrę Editą Tamošiūnaitę, Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorę Ivoną Mariją Matveiko, tėvus ir visus susirinkusiuosius.

Merė pasveikino gimnazijos bendruomenę šios nuostabios šventės proga, palinkėjo sėkmės, gimnazijos klestėjimo ir tolesnių gerų darbo rezultatų. Pasidžiaugė, kad ši švietimo įstaiga glaudžiai ir sėkmingai bendradarbiauja su Maišiagalos parapija kunigo J. Aškelovič priešakyje.

Marija Rekst kartu su Lilija Andruškevič įteikė padėkos raštus mokytojams, labiausiai prisidėjusiems prie gimnazijos kūrimo.

Daug gražių ir šiltų žodžių, sveikinimų bei palinkėjimų išsakė garbingi svečiai. Ne vienas iš jų linkėjo, kad savo darbais, pasiekimais bei rezultatais gimnazija išlaikytų šį garbingą statusą. 

Direktorė Alfreda Jankovska dėkojo visiems už pagalbą, pasidžiaugė mokyklos laimėjimais, siekiant gimnazijos statuso  bei pasveikino su bendra pergale.

Spalio 14-oji paženklino naują etapą kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos istorijoje ir suteikė daug teigiamų emocijų.


nuotr. Teresa Vorobej

Shadow up