kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mickūnų gyventojai prie savo namų iškėlę seniūnijos vėliavą, savo pavyzdžiu kviečia sekti visą bendruomenę

Vilniaus rajono Mickūnų miestelio gyventojai džiaugiasi galėdami visuomenei pristatyti jų pačių iniciuotą idėją – savo gyvenamojoje vietovėje iškelti pagamintą Mickūnų seniūnijos vėliavą, kuri vakar, sausio 20 d., pirmą kartą iškilmingai iškelta Mickūnų miestelio Vilniaus gatvėje.


Pasak idėjos iniciatorių, miestelio vėliavą savo gyvenamojoje gatvėje iškelti paskatino noras prisidėti prie Mickūnų seniūnijos teigiamo įvaizdžio kūrimo. „Didžiuojamės, kad gyvename šioje gražioje vietovėje, norėtume, kad Mickūnų miestelyje gyvenantys, besilankantys ar pravažiuojantys žmonės matytų, kad turime savo vėliavą, kad mylime savo miestelį. Tikimės, kad mūsų idėja paskatins ir kitus seniūnijos gyventojus išsikelti seniūnijos vėliavą savo namų kieme ir tokiu būdu palaikyti ir pratęsti šią gražią iniciatyvą“, – įsitikinę Mickūnų seniūnijos Vilniaus gatvės gyventojai.

„Džiaugiuosi ir visų Mickūnų seniūnijos darbuotojų ir gyventojų vardu dar kartą tariu nuoširdų „ačiū“ idėjos iniciatoriams. Tai puikus vienybės ir bendruomeniškumo pavyzdys“, – veikliais gyventojais džiaugiasi Mickūnų seniūnė Renata Mickevič.

Mickūnų seniūnijos vėliavoje atvaizduotas Mickūnų herbas, kurio etaloną 2013 m. sukūrė dailininkas Arvydas Každailis. Mickūnų herbą Lietuvos heraldikos komisija aprobavo 2013 m. birželio 20 d. Kuriant herbo motyvus, buvo atkreiptas dėmesys į du šios vietovės ypatumus – gražią gamtą, pro Mickūnus tekančią vingiuotą Vilnią ir čia kadaise gyvenusius tris žymius Vilniaus universiteto auklėtinius (Augustas Liudvikas Bekiu, Julijus Slovackis ir Stanislovas Moravskis), to meto šviesuolius, daug nusipelniusius krašto mokslui, medicinai, švietimui ir literatūrai. Vietovės gamtą ir pro Mickūnus vingiuojančią Vilnią herbe rodo giliai banguota sidabrinė (vandens spalva) juostelė, kuri iš dalies atvaizduoja ir Mickūnų pavadinimo pirmąją raidę. Tris šio krašto šviesuolius simbolizuoja trys auksinės septyniakampės žvaigždės. O mėlyna spalva yra ne tik oro ir dangaus (švari, graži gamta), bet ir išminties spalva.

Daugiau apie Mickūnų miestelio herbą: https://www.facebook.com/notes/144960940500262/


Nuotr. Mickūnų seniūnija

Shadow up