kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Su Kalėdinėmis dovanomis iš Lenkijos pas Vilniaus rajono gyventojus

Gruodžio 7 dieną į susitikimą su Vilniaus rajono savivaldybės atstovais atvyko 6-8 dienomis Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje, Eitminiškių pagrindinėje mokykloje, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre ir Vaikų ir paauglių socialiniame centre Nemenčinėje gerumo akciją vykdantys svečiai iš Bydgoščiaus miesto (Lenkijos Respublika).


Akcijos „Kalėdinės dovanos Vilniaus krašte gyvenantiems asmenims“ (Mikołajkowa paczka dla Polaków na Wileńszczyźnie) atvykusius iniciatorius: Bydgoščiaus miesto Jaroslavo Dombrovskio pagrindinės mokyklos Nr. 35 istorijos mokytoją Evą Jedžejčak – Taranek (Ewa Jędrzejczak – Taranek), Kazimiero Didžiojo universiteto studentą Šimoną Rug (Szymon Róg), Bydgoščiaus miesto aukštosios mokyklos specialistą Kristianą Kisiel (Krystian Kisiel), Bydgoščiaus miesto Olimpiečių mokyklos Nr. 9 tikybos mokytoja Beatą Paprocką (Beata Paprocka) bei vietinės valdžios atstovus Ireneušą Nitkevič (Ireneusz Nitkiewicz) ir Jakubą Mikolajčak (Jakub Mikołajczak) pasitikę Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Nemenčinės seniūnijos seniūnas Eduard Puncevič neslėpė susižavėjimo vykdoma gerumo akcija.

Atvykusius svečius merė Marija Rekst pasitiko ir uždegė simbolinę Advento vainiko žvakę, pavaišino garbius svečius tradiciniais kučiūkais bei papasakojo apie puoselėjamas švenčių tradicijas Vilniaus krašte. „Džiaugiamės Jumis ir Jūsų nuveiktais darbais, Jūsų rūpesčiu ir dėmesingumu Vilniaus rajono gyventojams“, – džiaugdamasi vykdoma gerumo akciją iniciatoriams dėkojo merė.

Atvykę svečiai papasakojo apie vykdomos akcijos užgimusią idėją ir jos realizavimo eigą, apie pagrindinę šios akcijos mintį ne tik padėti sunkumus patiriantiems asmenims, gyvenantiems Vilniaus krašte, bet tuo pačiu pasakoti apie Vilnijoje gyvenančius tautiečius, jų veiklą, išlikusias tradicijas.

Vykdomos akcijos iniciatoriai Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos, Eitminiškių pagrindinės mokyklos, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo ir Vaikų ir paauglių socialinio centrų bendruomenėms atvežė daug saldumynų, kanceliarijos priemonių, reikalingų mokslui ir darbui, stalo žaidimų ir buities apyvokos daiktų.

Gražus bendradarbiavimas vyksta ne pirmus metus. 2016 metais pagrindinė šios akcijos iniciatorė Bydgoščiaus miesto Jaroslavo Dombrovskio pagrindinės mokyklos Nr. 35 istorijos mokytoją Eva Jedžejčak – Taranek kartu su mokiniais svečiavosi Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje. Mokyklos kartu nuo 2016 metų pradėjo vykdyti bendrą projektą, kurio metu Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniai jau lankėsi Lenkijoje, o kitais metais svečiuose laukia bendraminčių iš Bydgoščiaus miesto mokyklos.

Atsidėkodama atvykusiems svečiams bei akcijos iniciatoriams susitikimo pabaigoje merė įteikė atminimo dovanelės ir padėkos raštus. Tuo tarpu atvykę svečiai perdavė nuoširdžius linkėjimus Vilniaus rajono gyventojams.

 
Shadow up