kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sėkmingas Karolio Dombrovskio startas Pasaulio biatlono taurės varžybose Italijoje

Sausio 22 d. Italijos mieste Antholz-Anterselva sprinto rungtimi stipriausi pasaulio biatlonininkai pradėjo 6 Pasaulio taurės varžybų etapą. Vyrai varžėsi 10 km distancijoje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Varžybose labai gerai pasirodė nemenčinietis Karol Dombrovski, užėmęs 50 vietą ir iškovojęs teisę startuoti šeštadienio persekiojimo varžybose.


Karol  greitai  įveikė pirmąjį 3,3 km ratą ir į šaudyklą atvyko 37-as, atsilikdamas nuo lyderio 16,8 sek. Šaudydamas gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo 22 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 14,1 sek. Karol Dombrovski greitai šliuože slidėmis ir prieš antrąjį šaudymą buvo 28-as. Antrą šaudymą stovint nemenčinietis nesugebėjo atlikti taikliai ir mūsų sportininkas turėjo įveikti 1 baudos ratą. Greitai įveikęs papildomus 150 m distancijos Karolis buvo 42-as, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 07 sek. Paskutinis finišo ratas, pasak Karolio Dombrovskio, ne buvo toks greitas kaip du pirmieji ir finišo liniją sportininkas kirto 50-as su rezultatu 24 min. 42,7 sek. Lietuvos atstovai Vytautas Strolia finišavo 79-as su rezultatu 25 min. 25 sek., o Tomas Kaukėnas užėmė 98 vietą, įveikęs 10 km per 26 min. 25 sek. Nugalėjo vokietis Simon Schempp (23 min. 01 sek. ).

Šeštadienį sportininkai varžėsi 12,5 km persekiojimo lenktynėse. Karol startavo 50-as, atsilikdamas nuo lyderio 1 min. 42 sek. Biatlonininkas greitai įveikė pirmąjį 2,5 km ratą, taikliai atliko šaudymą gulint ir pakilo į 38 vietą, atsilikdamas 1 min. 38 sek. Antrame šaudyme gulomis mūsų sportininkas suklydo 1 kartą ir slydo 41-as, atsilikdamas 2 min. 09 sek. Trečiame šaudyme stovint dar dvi klaidos nustūmė nemenčinietį į 48 poziciją. Paskutiniame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir slydo 47 vietoje, kurią išsaugojo finiše. Karol Dombrovski 12,5 km įveikė per 35 min. 43,4 sek.

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės ateityje.

 

Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius                                                               Marijan Kačanovski 

Shadow up