kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono socialinėms darbuotojams buvo pristatyta „GIMK“ programa

2017 m. gruodžio 6 d. Vilniau rajono savivaldybės administracijoje vyko Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko krizių centro atstovų ir Vilniaus rajono socialinių darbuotojų su soc. rizikos šeimomis bei Vaikų teisių apsaugos skyriaus darbuotojų susitikimas. Susitikime buvo pristatyti Globėjų ir įtėvių mokymų ir konsultavimo (GIMK) programos veiklos sritis, tikslai, teikiamos paslaugos ir pasiekti rezultatai.


Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko krizių centro direktorė Leokadija Pavtel pasveikino visus susitikimo dalyvius, o Evelina Kaidanovič, atestuota pagal globėjų ir įtėvių rengimo programą, visiems susirinkusiems pristatė „GIMK“ programos viziją ir tikslą: „mūsų tikslas yra apsaugoti vaikystę nuo institucinės žalos, teikiant paslaugas, palaikymą ir paramą be tėvų globos likusiems vaikams ir jų globėjams ar įtėviams“.

Susitikimo metu buvo pristatytos „GIMK“ teikiamos paslaugos:

  • Asmenų, norinčių priimti vaiką laikinai svečiuotis, vertinimas;
  • Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieška, rengimas, atranka, konsultavimas ir pagalba;
  • Socialinių globėjų paieška, rengimas, koordinavimas ir atstovavimas.

Susitikimo pabaigoje dalyviai aktyviai diskutavo ir ieškojo atsakymų į juos dominančius klausimus. Visi susitikimo dalyviai daugiau sužinojo apie „GIMK“ programos veiklą bei tikslus ir buvo labai patenkinti dalyvavę pristatyme.

 

Shadow up