kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės lankytojų dėmesiui

Informuojame, kad atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje nuo ateinančio pirmadienio, rugpjūčio 3 d., Vilniaus rajono savivaldybėje bus aptarnaujami tik veido kaukes ar kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones dėvintys lankytojai.


Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, kuris įsigalios nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d., atnaujintos sąlygos darbo organizavimui valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose bei jų valdomose įmonėse. Vykdydami sprendimo nurodymus bei siekdami apsaugoti lankytojų ir darbuotojų sveikatą, Savivaldybėje bus aptarnaujami tik veido apsaugos priemones dėvintys lankytojai (veido kaukes, respiratorius arba kitas priemones). Lankytojus aptarnaujantys darbuotojai taip pat dėvės nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei išlaikys saugų atstumą.

„Šalyje daugėjant COVID-19 atvejų, turime ir vėl imtis griežtesnių, sveikatą apsaugančių priemonių. Svarbiausia yra mūsų visų – tiek darbuotojų, tiek savivaldybės ir teritorinių padalinių lankytojų saugumas ir sveikata. Prašome visų lankytojų elgtis atsakingai ir laikytis svarbiausių reikalavimų: dezinfekuoti rankas – lankytojai prie įėjimų į Savivaldybę ras dezinfekcinio skysčio dozatorius, kurie aktyvuojasi pakišus ranką. Taip pat būtina laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, išlaikyti saugų bent 1 metro atstumą ir tarp mūsų darbuotojų, ir tarp kitų lankytojų. Taip pat kiek įmanoma raginame naudotis nuotolinėmis paslaugomis. Mūsų visų sąmoningumas gali duoti teigiamų rezultatų“, – ragina Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska.

Taip pat nuo pirmadienio visų (darbuotojų, lankytojų bei trečiųjų asmenų) prieš patenkant į administracijos pastatą, prašome pasimatuoti kūno temperatūrą prie įėjimų į pastatą įrengtais bekontakčiais kūno temperatūros matavimo prietaisais. Atkreipiame dėmesį, kad temperatūrą matuojantis prietaisas nerenka, nekaupia ir nesaugo jokių asmens duomenų (nei asmens veido, nei kūno temperatūros rodmenų).

Siekiant apsaugoti savivaldybės administracijos lankytojus bei darbuotojus, savivaldybėje bus užtikrintas nuolatinis administracijos bendro naudojimo patalpų, laiptinių, kabinetų durų rankenų, laiptų turėklų dezinfekavimas bei vėdinimas.

Būkime sveiki!

 

 

 

Shadow up