kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono centrinės poliklinikos informacija dėl pacientų lankymo palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse ekstremaliosios situacijos laikotarpiu (Papildyta)

Blogėjant COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epidemiologinei situacijai Vilniaus rajone, ribojamas pacientų lankymas palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse, išimtis taikoma terminalinės būklės pacientams.


VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika griežtindama pacientų lankymo tvarką Juodšilių, Riešės ir Šumsko palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse, nuo 2020 m. spalio 21 d. laikinai riboja pacientų lankymą. Išskirtiniais atvejais, pvz., pacientui esant terminalinės būklės, bus sudaroma galimybė aplankyti pacientą laikantis itin griežtų asmens apsaugos priemonių. Paciento lankymo laiką būtina suderinti su ligoninės vyriausiuoju gydytoju iš anksto. Pacientų artimieji visada gali perduoti asmens higienos priemones, reikalingiausius daiktus, vaistus, pramoninės gamybos ne greit gendančius maisto produktus. Informacija apie pacientų būklę taip pat teikiama telefonu.

Artimo žmogaus lankymas kelia papildomą užsikrėtimo COVID-19 liga riziką, todėl prašome labai atsakingai įvertinti paciento lankymo būtinybę.

Pacientų lankymo VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse  ekstremaliosios situacijos laikotarpiu taisyklės:

1. Leidžiama lankyti pacientus tik išimtiniais atvejais, pacientui esant terminalinėje būklėje ir tik iš anksto su ligoninės vyr. gydytoju suderinus lankymo laiką.

2. Pacientą lankyti gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz., karščiavimo, slogos, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo) ir kuriems netaikoma izoliacija.

3. Lankytojai privalo dezinfekuoti rankas įeinant į ligoninę ir išeinant iš jos, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vykdyti ligoninės personalo nurodymus bei rekomendacijas, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius), mūvėti vienkartines pirštines.

4. Lankymo metu rekomenduojama išlaikyti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą iki kitų pacientų.

5. Pacientą vienu metu lankyti gali tik vienas asmuo.

6. Daugiavietėje palatoje vienu metu gali būti ne daugiau nei vienas lankytojas.

7. Lankymo trukmė – iki 15 min.

8. Palatoje esant lankytojui, visi joje esantys pacientai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius), jeigu tai įmanoma pagal paciento sveikatos būklę.

9. Ligoninėse vykdomas lankytojų registravimas. Lankytojas, nesutinkantis teikti asmens duomenų registracijai, į ligoninę neįleidžiamas.

                  

VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracija

Shadow up