kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono „Mažoji matematikos olimpiada 2015“

2015 m. vasario 24 d. įvyko jau tradicija tampanti Vilniaus rajono „Mažoji matematikos olimpiada 2015“, skirta 5-8 klasių mokiniams. Jos tikslas – atrasti ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems vaikams.


Olimpiadą organizavo Pagirių gimnazija. Vienu ir tuo pačiu laiku mokiniai susirinko keturiuose rajono mokyklų centruose. Olimpiadą vykdė ir koordinavo Avižienių gimnazija (koordinatorė M. Kveten), Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija (koordinatorė D. Losinskienė), Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija (koordinatorė O. Bevainienė) ir Pagirių gimnazija (koordinatorė D. Pūrienė).

Džiaugiamės gausiu dalyvių skaičiumi. Iš viso matematiniame mūšyje varžėsi 245 mokiniai.

Mėgstantiems matematiką per 60 minučių reikėjo atlikti 30 trijų sudėtingumo lygių testines užduotis. Žinoma, taip buvo ugdomas mokinių pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, skatinamas mąstymas ir ugdoma meilė matematikai.

Gausiausiai olimpiadoje dalyvavo penktokai. Stipriausiomis penktokėmis pripažintos dvi mokinės – Lijana Radeckaja iš Pagirių gimnazijos (mokytoja T. Simonovič) ir Aurelija Šiukštaitė iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos (mokytoja V. Sakalauskienė).

Tarp šeštokų labiausiai pasisekė Avižienių gimnazijos mokinei Viktorijai Macytei (mokytoja R. Vaičiuvienė).

Septintokų grupėje pirma vieta skirta Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinei Agnei Damarackytei (mok. D. Karpavičius).

Stipriausi šioje olimpiadoje buvo aštuntokai. 55 taškus iš 60 galimų surinko ir nugalėtoju tapo Ernest Potapov iš Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos ( mok. O. Bevainienė).

Vilniaus rajono „Mažosios matematikos olimpiados 2015 m.“ nugalėtojams bus  įteikti diplomai, o mokinius ruošusiems mokytojams – padėkos raštai. Tai kruopštaus darbo ir sėkmės įrodymai, kuriuos parodys draugams, kolegoms.

Mes, mokytojai, visada džiaugiamės savo mokinių sėkme, norime ugdyti jų gabumus, padėti siekti pasirinktų tikslų. Ypač smagu, kai ir patys mokiniai yra kupini gražių troškimų, kai noriai dirba, kai suvokia savo darbo svarbą. Tada abipusis bendradarbiavimas teikia prasmės, tikėjimo ir pasitikėjimo.

                             Pagirių gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė
 Danutė Pūrienė

 Shadow up