kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje tęsiasi projektas Nordplus Junior “SeaL”: apie navigaciją ir magnetizmą angliškai

Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje tęsiasi projekto Nordplus Junior “SeaL” parengtos didaktinės medžiagos sklaida. Š.m. balandžio 30 d. vykusioje  atviroje anglų kalbos ir fizikos integruotoje pamokoje 7 a klasės mokiniai sužinojo apie navigaciją jūroje ir magnetizmą iš angliškų  filmukų.


Septintokams ypač patiko praktinė užduotis, kuomet kiekviena komanda pasidarė savo kompasą. Komandos taip pat angliškai pristatė savo parengtus plakatus apie įvairius navigacijos įrankius, tokius kaip kompasas, satelitai ir švyturiai. Pamokoje vyravo anglų kalba: buvo naudojami didaktiniai filmukai bei suvokimo užduotys angliškai. Įvairių gebėjimų mokiniai aktyviai bendradarbiavo siekdami kuo geriau atlikti užduotis bei pelnyti taškų savo komandai.

Fizikos vyresnioji mokytoja Regina Belotkač džiaugėsi galimybe paįvairinti savo pamoką mokamaisiais filmukais bei prisipažino, kad integruoti medžiagą anglų kalba į fiziką yra lengviau nei atrodė, todėl naudos įvairesnius šaltinius rengdama fizikos pamokas ateityje.

O štai fizikos mokytojas Ričiardas Suduiko mano, kad mokiniams yra naudinga kuo anksčiau pratintis mokytis įvairius dalykus ir anglų kalba, nes ateityje tai gali jiems atverti daugiau galimybių besimokant aukštosiose mokyklose.Atvirą pamoką parengė anglų kalbos mokytoja Inesa Rusecka ir fizikos vyr. mokytoja Regina Belotkač.

Inesa Rusecka projekto koordinatorė

Autorės nuotraukos

Shadow up