kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro veikla Vilniaus rajone 2014-2015 metais

Praėjusiais metais Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai pradėjo darbą Vilniaus rajone, skatindami gyventojų fizinį aktyvumą ir domėjimąsi sveikos gyvensenos principais.


2014 m. Vilniaus rajone įvyko daugiau nei 501 mankšta, jos skirtos vaikams ir suaugusiems bei senjorams. 40 šiaurietiško ėjimo pamokų ir žygių, daugiau nei 160 paskaitų apie sveiką gyvenseną: fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą ir būdus, kaip įvairiapusiškai rūpintis savimi, artimaisiais, išlikti sveikiems, jaunatviškiems, atsisakyti žalingų įpročių. Keliavome į įmones, ugdymo įstaigas kartu atrasti streso ir emocinio perdegimo priežasčių, tyrinejome ir mokėmės valdyti save, savo emocijas, stebėti savo būseną. Vasaros atostogų metu organizavome sveikos gyvensenos mokymu paremtas vaikų dienos stovyklas, nuo rugsėjo buvo organizuotos alternatyvios kūno kultūros pamokos Vilniaus rajono mokyklose, kuriose mokiniai atrado skirtingas sporto šakas, tokias kaip: frisbis, kovos menai, zumba šokiai ir kt.

Ko Vilniaus rajono gyventojai gali tikėtis šiemet? Jau 2015 m. vasario viduryje startavome su širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programa „Mano širdis- mano gyvenimas“, kuri vyks Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje (adresu: Laisvės pr. 79, Vilnius ). Apie programą plačiau skaityti galima paspaudus šią nuorodą: http://www.vvsb.lt/vilniuje-vykdoma-sirdies-ir-kraujagysliu-ligu-prevencine-programa-mano-sirdis-mano-gyvenimas/

Šiais metais įvairaus amžiaus gyventojams vėl bus vedamos  nemokamos mankštos Vilniaus rajono: Nemenčinės m., Veriškių, Sužionių, Glitiškių, Paberžės, Bezdonių, Didžiųjų Kabiškių, Eitminiškių, Valčiūnų bei Juodšilių gyvenvietėse. Daugiau apie mankštas ir jų laiką rasite čia.

Esame atviri kvietimams ir mūsų profesionalūs kineziterapeutai mielai atvyks į Jūsų miestelį Vilniaus rajone, jei čia susidarys bent 10 norinčių sportuoti žmonių grupė.

Darbingo amžiaus žmonėms siūlysime Emocinio perdegimo užsiėmimus bei Streso valdymo, Sveikos gyvensenos programas.

Mokykloms pasiūlysime keletą programų:  Lytiškumo ugdymo, ŽIV/AIDS bei Lytiškai plintančių ligų prevencinę, Parazitinių infekcijų prevencinę programą tėvams ir Asmens higienos įgūdžių formavimo, Saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens skatinimo programas vaikams.

Daugiau informacijos apie programas ir galimybę jose dalyvauti Jums suteiks Vaiva Juškevičiūtė, kreipkitės el. paštu  vaiva.juskeviciute@vvsb.lt

Shadow up