kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame į Žolinės šventės renginius Vilniaus rajone

Rugpjūčio 15 dieną visoje Lietuvoje bus švenčiama Žolinė – Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmė. Spalvinga ir graži vasaros pabaigos šventė, atverianti duris į rudenį, kviečia visus atsisveikinti su vasara ir padėkoti už vasaros gėrybes. Pati seniausia ir garbingiausia Marijos šventė tradiciškai kviečia Vilniaus rajono gyventojus kartu paminėti šią dieną.


Puoselėjant gilią Žolinės šventės prasmę ir gražias tradicijas, Vilniaus rajone bus aukojamos Šv. Mišios, po kurių tradiciškai bus šventinamas šių metų derlius bei gėlės ir žolynai. Žolinės šventės proga nepritrūks ir kultūrinių renginių, įvairių konkursų, smagių žaidimų bei geros nuotaikos.Pateikiame Žolinės šventei skirtų renginių gidą:

Kalvelių seniūnijoje Žolinės šventė tradiciškai vyks rugpjūčio 15 d. 15 val. aikštėje prie seniūnijos pastato. Šventė prasidės šv. Mišiomis Kalvelių Dievo Gailestingumo bažnyčioje, kurių metu bus šventinamos žolelės, javai, vaisiai. Svečių taip pat laukia kultūrinė programa, koncertas, įvairūs konkursai bei smagūs žaidimai;

Dūkštų seniūnijoje 9.00 val. bus aukojamos šv. Mišios Šv. Onos bažnyčioje;

Mickūnų seniūnijoje žolinių šventė prasidės 11.00 val. šv. Mišiomis Mickūnų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. 12.30 val. lauks iškilmingas šventės atidarymas ir koncertas prie Mickūnų kultūros centro;

Pagirių seniūnijoje,Vaidotuose, didžiojoje Vaidotų pievoje (prie Krantinės ir Statybininkų gatvių sankryžos) Žolinės šventė prasidės šv. Mišiomis Vaidotų Šv. apaštalo Pauliaus Atsivertimo bažnyčioje (9.30 val. lietuvių kalba, 11.00 val. lenkų kalba). Nuo 9.00 val. veiks Žolinės mugė ir ūkininkų turgelis. Taip pat nepritruks pramogų vaikams ir suaugusiems: laukia batutai, sportinės rungtys, šaudymas iš lankų bei kitos pramogos. 12.30 val. oficiali šventės dalis visus sukvies į iškilmingą koncertą.

Šventiška ir gražiai vasariška Žolinių diena lauks Jūsų Vilniaus rajono renginiuose!

 

 

 

 

Shadow up