kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos policija kviečia dalyvauti konkurse „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“

Lietuvos policija, remdama gyventojų savisaugos iniciatyvas, kviečia bendruomenes dalyvauti konkurse „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“. Konkurse vertinamas gyventojų naudojamų savisaugos priemonių veiksmingumas ir ryšys su vyraujančiais teisės pažeidimais.


Kasmet vykstančio konkurso tikslas – diegti veiksmingus gyventojų aktyvumo ir savanorystės skatinimo būdus ir formas viešojo saugumo srityje, remti gyventojų savisaugos iniciatyvas bei gerosios praktikos sklaidą bendruomenėse.

Konkurse gali dalyvauti policijos įstaigų prižiūrimose teritorijose veikiančios saugios kaimynystės grupės, bendradarbiaujančios su policijos pareigūnais, diegiančios technines saugumo priemones ir įtraukiančios į savo veiklas reikšmingą dalį savo teritorijos gyventojų.

Jeigu Jūsų saugios kaimynystės grupė tvarkinga ir saugi,  kaimynai aktyvūs ir bendruomeniški, o gyvenamojoje aplinkoje mažėja teisės pažeidimų, tada pasidalykite gerąja patirtimi su visa Lietuva.

Norintys dalyvauti konkurse, dėl konkurso detalių gali kreiptis į bendruomenės pareigūną.

Apdovanojimai vyks 2021 m. gruodžio 1 d. baigiamojoje konferencijoje. Tiesioginę transliaciją stebėkite nuo 10.00 val. Lietuvos policijos „YouTube“ kanale.

Nugalėtojų laukia vertingi prizai!


Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

 

 

 

Shadow up