kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyks mokinių konferencija apie patyčias

Kovo 26 d. 9.30 val. Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyks mokinių konferencija „Patyčios mokykloje: priežastys, pasekmės, prevencija“. Konferenciją organizuoja Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija ir Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija. Pagrindinis tikslas - aptarti patyčių problemą, paskatinti mokinius netylėti susidūrus su patyčiomis ir prisidėti prie jų mažinimo bei dalintis gerąja patirtimi.


Konferencijoje dalyvaus mokiniai ir pedagogai iš šešiolikos Vilniaus r. mokyklų (Kalvelių „Aušros“, Marijampolio Meilės Lukšienės, Nemenčinės Gedimino, Nemenčinės Konstanto Parčevskio, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko, Rudaminos „Ryto“ ir Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų, taip pat iš Paberžės „Verdenės“ , Bezdonių Julijaus Slovackio, Valčiūnų, Rukainių, Zujūnų vidurinių mokyklų ir Pakenės Česlovo Milošo, Riešės, Šumsko, Visalaukės pagrindinių mokyklų).

Tai renginys, kurio metu mokiniai turės puikią galimybę analizuoti patyčias, jų pasekmes ir prevenciją. Mokiniai skaitys pranešimus, demonstruos savo kūrybos filmus patyčių prevencijos tema.

Tokio pobūdžio konferencija organizuojama, nes įdomu sužinoti, kiek opi yra patyčių problema Vilniaus rajono švietimo įstaigose, išgirsti mokinių nuomonę apie patyčias, siūlymus, kaip būtų galima jas mažinti. 

 

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos
psichologė Diana Karsokienė


Shadow up