kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kyviškių pagrindinė mokykla iškilmingai peržengė 80-ies metų slenkstį

Lapkričio 8 d. Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinė mokykla iškilmingai paminėjo savo veiklos 80-ies metų jubiliejų. Šia proga surengtame šventiniame koncerte prisimintos ryškiausios mokyklos gyvavimo akimirkos bei sulaukta daug nuoširdžių sveikinimų.


Nuo to laiko, kai buvo įkurta Kyviškių pagrindinė mokykla, prabėgo jau aštuoni dešimtmečiai, o jos gyvavimo akimirkos, veiklos ir pasiekimai susipynė į margą šių 80-ties metų pynę. Nuo nedidelio mokyklos pastato savo gyvavimo metus skaičiuojanti mokykla garbingo jubiliejaus proga visus sutiko ne tik erdvesnėse patalpose, bet ir modernioje aplinkoje, kurios kūrimas ryškų pėdsaką mokyklos istorijoje paliko visai neseniai – 2014-2016 metais, kuomet buvo atlikta beveik 0,5 mln. eurų kainavusi mokyklos pastato renovacija. Prie mokyklos modernios aplinkos kūrimo prisidėjo ir Vilniaus rajono savivaldybė, skirdama lėšas ne tik renovacijos, bet ir vidaus patalpų remonto darbams atlikti. Taip pat 2016 m. mokinių pavėžėjimui ir jų saugumui užtikrinti, mokyklai buvo skirtas mokyklinis autobusiukas.

80-ies veiklos metų slenkstį peržengusi Kyviškių pagrindinė mokykla šventiniame renginyje sulaukė daug garbingų svečių. Pasveikinti gražų jubiliejų švenčiančią mokyklos bendruomenę atvyko Seimo narys Česlav Olševski, Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kviatkovskij, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai Tatjana Markova ir Tadeuš Andžejevski, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen kartu su skyriaus specialistais bei Šatrininkų seniūnas Veslav Starikovič. Kartu pasidžiaugti jubiliejumi, taip pat sugūžėjo kaimyninių įstaigų bei mokyklų atstovai, tėvai, esami ir buvę mokyklos pedagogai, mokiniai ir kiti asmenys, glaudžiai bendradarbiaujantys su mokykla.

Daug svečių sulaukusiame mokyklos renginyje nuoširdų sveikinimo žodį tarė direktorė Janina Soltanovičienė, kuri džiaugdamasi jau aštuntą dešimtmetį sėkmingai gyvuojančia ir klestinčia mokykla, priminė mokyklos istorijos akimirkas. „Mokyklos jubiliejus yra puiki proga pažvelgti į praeitį ir prisiminti žmones, kurie kūrė šios mokyklos istoriją bei įvykius, užfiksuotus mokyklos metraštyje“, - tarė direktorė papasakodama susirinkusiems svečiams mokyklos istoriją nuo pat jos įkūrimo pradžios.

Netrūko ir svečių sveikinimų bei linkėjimų. Nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst: „Sveikinu visus gausiai susirinkusius šioje gražioje šventėje. Šiandien čia susirinko daug žmonių, kurie kūrė ir dabar kuria mokyklos istoriją – buvę pedagogai, direktoriai, buvę ir esami mokyklos mokiniai. Dėkoju pedagogams, kurie atiduoda visa, ką turi geriausio – savo žinias, nuoširdumą, norą padėti ir išmokyti. Reta tokių žmonių, taip atsidavusių savo darbui ir taip mylinčių vaikus. Sveikinu visus ir linkiu ištvermės bei stiprios sveikatos. Būkime kartu ir vertinkime krikščioniškas vertybes“, - sakė merė ir mokyklos pedagogams įteikė padėkos raštus. Padėkos raštus įteikė ir Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen. Visam būriui pedagogų, direktorei ir direktorės pavaduotojai buvo įteikti padėkos raštai už nuoširdų, kūrybingą pedagoginį ir aktyvų darbą su mokiniais.

Prie sveikinimų prisidėjo ir Seimo narys Česlav Olševski, įteikdamas mokyklos bendruomenei dovanų. Gražius sveikinimus, taip pat skyrė Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kviatkovskij, mokyklos direktorei bei mokytojams įteikęs padėkos raštus. Visi svečiai į šventę atvyko nešini tik gražiausiais linkėjimais, gėlių puokštėmis ir dovanomis, skirtomis mokyklos bendruomenei.

Susirinkusius svečius pasveikino ir gimtadienį švenčiančios mokyklos mokiniai, atlikdami puikius sceninius pasirodymus. Įvairaus amžiaus mokiniai žaismingai ir nuotaikingai sukosi šokių žingsniais bei vaizdingai dainavo įvairias dainas.

Dar kartą sveikiname mokyklos bendruomenę ir linkime daug ryškių akimirkų bei pasiekimų kuriant naujus mokyklos istorijos metus!

   
     
     
     
Shadow up