kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pilietinė akcija „Atgavę, privalome išsaugoti“ Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje

Kovo 10 d. Avižienių vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai, pedagogai ir kiti įstaigos darbuotojai, susirinko darželio kieme, kur vyko pilietinė akcija „Atgavę, privalome išsaugoti“. Akcijos tikslas – paminėti 30-tąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines.


Šiai akcijai visi ruošėsi iš anksto: gamino trispalves vėliavėles, mokėsi eilėraščių apie savo mylimą šalį – Lietuvą, piešė piešinius, kūrė parodą „Lietuva, būk laisva visada“ ir piešiniais papuošė darželio lauko sieną. Pedagogai suteikė ugdytiniams žinių, ką reiškia laisvė ir demokratija, skatino mylėti ir gerbti savo tėvynę, jos istoriją, kalbą, tautos papročius ir tradicijas.

Kovo 10 d., 11 val. visi kartu pakiliai nusiteikę giedojome Lietuvos valstybės himną. Skambėjo sveikinimo žodžiai, eilės, dainos. Šią progą visus atvyko pasveikinti Avižienių gimnazijos bendruomenes atstovai ir visus pasveikino su artėjančią kovo 11-ąja. Visi kartu džiaugėmės, kad gyvename laisvoje Lietuvoje. Renginį vainikavo trispalvių balionų paleidimas į dangų. Ši akcija mūsų širdyse sustiprino tautiškumą ir meilę savo šaliai.


 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Jadvyga Grigienė

Shadow up