kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame prisijungti prie piligriminio žygio Eišiškės-Aušros Vartai

Šių metų liepos 10-13 dienomis kviečiame visus tikinčiuosius į XXVII piligriminį žygį pėsčiomis Eišiškės-Aušros Vartai. Šių metų žygio šūkis: „Tiesa padarys jus laisvus“ Jn 8, 32.


Piligriminio žygio organizatoriai kviečia jaunimą, šeimas bei vyresnio amžiaus tikinčiuosius prisijungti į 4 dienas, daugiau kaip 100 km truksiantį žygį, kurio tikslas garbinti Dievą, prašyti Marijos užtarimo ir apmąstyti tiesos prasmę mūsų tikėjime ir gyvenime. Žygis vyks lenkų kalba.

Dėmesio! Šiais metais iki liepos 7 d. bus vykdoma privaloma piligriminio žygio dalyvių registracija. Registruotis galima telefonu: +370 674 96 977 (skambinti tik vakarais).

Kaip ir kiekvienais metais, piligriminiame žygyje dalyvaujantys nepilnamečiai su savimi privalo turėti tėvų ar globėjų leidimą dalyvauti žygyje (leidimas parašytas laisva forma arba forma, kurią galite rasti internetiniame puslapyje: http://www.ejszyszki-ostrabrama.lt/tevuglobeju-leidimas/). Sergančiųjų žmonių prašoma ant lapelio užrašyti tikslią savo kraujo grupę ir ligą/ligas, kuriomis sergama, taip pat kokius vartojate vaistus ir ją turėti su savimi (kišenėje arba maldaknygėje).

Daugiau informacijos bei XXVII piligriminio žygio pėsčiomis Eišiškės-Aušros Vartai programą galite rasti čia.

 

Shadow up