kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kraujo donorystės akcija Vilniaus rajono savivaldybėje – kraujo padovanojo 23 asmenys

Šiandien, vasario 17 d. Vilniaus rajono savivaldybėje vyko Nacionalinio kraujo centro organizuota neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kuri sulaukė gan didelio Savivaldybės darbuotojų dėmesio – 4 valandas trukusios akcijos metu geranoriškai kraujo padovanoti atėjo 26 asmenys.


Iš 26 atėjusių asmenų, 3 dėl tam tikrų priežasčių donorais būti negalėjo. Daugiausia paaukojusių – jau ne pirmą kartą kraują dovanojantys žmonės, tačiau džiugu, kad kiekvieną kartą graži akcija pritraukia vis naujų donorų. Šį kartą 12 Savivaldybės darbuotojų pirmą kartą geranoriškai ir neatlygintinai panoro padovanoti kraujo tiems, kuriems jo labiausiai reikia.

Tarp visų geranorių gražų pavyzdį parodė kiekvieną kartą kraujo donorystės akcijoje dalyvaujanti Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, taip pat Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš. Neatlygintinai duoti kraujo pasiryžo ir Tarybos nariai.

Šiemet Savivaldybėje organizuotoje akcijoje sulaukta ir garbės donoro – Rudaminos kaimo gyventojo Ryšardo Šylobryt, kuris kraują paaukojo jau 78-ą kartą ir pats neatlygtinai prisideda prie Kraujo donorystės akcijų organizavimo Rudaminoje.

Garbės donorui Ryšardui Šylobryt už geranoriškai ir neatlygintinai dovanojamą kraują Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst įteikė padėkos raštą ir padėkojo už pilietiškumą ir neatlygintinos kraujo donorystės iniciatyvos skleidimą. „Jūsų kilnūs darbai yra neįkainojama dovana gelbėjant sergančiųjų gyvybes bei gerumo ir atjautos pavyzdys. Ačiū Jums už gerus darbus ir nuostabų pavyzdį kitiems. Telydi Jus tyras džiaugsmas, sveikata ir sėkmė“, – nuoširdžiai tarė merė ir įteikė padėkos raštą bei atminimo dovanėlę.

Padėkos dovanėles nuo Nacionalinio kraujo centro gavo visi donorai. Centro atstovai džiaugėsi, jog Savivaldybės darbuotojai prisijungia prie reikšmingos akcijos ir dovanodami kraują, dovanoja ir savo gerumą tiems, kuriems kraujo lašai gali padėti pasveikti ar net išgelbėti gyvybę.  


Šiemet Nacionalinio kraujo centro surengta akcija Vilniaus rajono savivaldybėje vyko jau 4-ą kartą. 2015 m. pirmą kartą organizuotoje akcijoje sudalyvavo 33 Savivaldybės darbuotojai, 2016 m. kraujo padovanojo 22 darbuotojai, o trečią kartą vykusioje akcijoje gerą pavyzdį parodė 21 asmuo.

 


Shadow up