kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu

Siekdami plėsti ir gerinti atliekų rūšiavimą, mažinti aplinkos taršą, skatinti visus gyventojus tinkamai tvarkyti atliekas, projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai kartu su partneriais kviečia aktyvius, veiklius bendruomenių gyventojus tapti aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojame. Vasara“ ambasadoriais ir kartu kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę.


Aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ perėjo į III etapą ir jau sėkmingai startuoja Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse. Projekto metu iki š. m. rugpjūčio 15 d. bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga, seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Visų bendruomenių atstovams bus pateikta išsami informacija apie atliekų surinkimą, esant poreikiui bus išdalintos specialios talpos nešiojamų baterijų atliekoms rinkti bei aktualūs informaciniai pranešimai.

Verta žinoti

• Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.

• Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, pasveriamos ir paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi atliekų kiekis ir rūšis.

• Pasibaigus projekto aktyviam etapui (rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus, už kuriuos iš projekto partnerių bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.


Kodėl verta prisijungti prie projekto „Mes rūšiuojam“

Bendradarbiaudami su projekto organizatoriais ne tik tinkamai sutvarkysite elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų. Daugiausiai atliekų savo regione aktyviojo etapo metu surinkusioms bendruomenėms bus papildomai padovanoti 200 EUR vertės kuponai UAB „Ogmina“ prekėms įsigyti.

Asmenys, norintys dalyvauti projekte, kviečiami registruotis tel. 8 (5) 206 0901, mob. tel. 8 684 03849, elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt ir/ar projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.

Dėl atliekų surinkimo organizavimo seniūnijose ir bendruomenėse kreipkitės į projekto koordinatorių Julių Pinkevičių tel. 8 684 03849, el. p. julius@atc.lt.

 

 

 

 

Shadow up