kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono poliklinikoje teikiamos nemokamos dantų protezavimo paslaugos

Vilniaus rajono centrinė poliklinika informuoja apie galimybę socialiai remtiniems Vilniaus rajono gyventojams dantis protezuotis nemokamai. 2019 m. pabaigoje Vilniaus rajono savivaldybės tarybai priėmus sprendimą dėl dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo iš Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto – mažas pajamas gaunantiems Vilniaus rajono gyventojams, neturintiems teisės į dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto ir kuriems dantų protezavimo paslaugos yra būtinos, numatyta tikslinė finansinė parama.


Vilniaus rajono savivaldybė kompensuos dantų protezavimo išlaidas darbingo amžiaus socialiai remtiniems žmonėms, prisirašiusiems prie VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos arba ambulatorijų, arba BPG kabinetų, turintiems privalomąjį sveikatos draudimą ir deklaravusiems savo gyvenamąją vietą Vilniaus rajono savivaldybėje.

Norintys gauti šią lengvatą, turėtų kreiptis į savo gydytoją odontologą.

 

Daugiau informacijos apie Vilniaus rajono savivaldybės kompensuojamas nepasiturinčių asmenų dantų protezavimo išlaidas čia.

Shadow up