kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono ir miesto savivaldybės vadovų susitikime aptarti savivaldybių gyventojų poreikiai ir galimi jų sprendimo būdai

Birželio 12 d., Vilniaus miesto savivaldybėje vyko Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst ir Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus susitikimas, kurio metu abiejų Savivaldybių merai kartu su vicemerais bei administracijos atstovais aptarė bendradarbiavimo perspektyvas, pateisinančias Vilniaus rajono ir Vilniaus miesto gyventojų lūkesčius.


Prasidėjus naujai Merų ir Tarybų kadencijai, susitikimo metu pristatyti artimiausi planuojami darbai ir projektai. Pokalbio metu akcentuota, kad svarbu ir toliau plėtoti draugiškus bendradarbiavimo ryšius su kaimynais, siekiant abiejų savivaldybių gyventojų gėrovės. Susitikimo metu buvo aptarti viešojo transporto maršrutų klausimai, palengvinantys tiek Vilniaus rajono, tiek Vilniaus miesto gyventojų buitį. Kalbėta ir apie ypač aktualius kelių remonto darbus. Tokio bendradarbiavimo nauda neabejotina, kadangi abiejų Savivaldybių gyventojai dažnai naudojasi ta pačia infrastruktūra – daugelis rajono gyventojų vyksta dirbti į Vilniaus miestą, naudojasi mieste teikiamomis įvairiomis paslaugomis, tuo tarpu miestiečiai – nedeklaravę gyvenamosios vietos rajone, mielai kuriasi Vilniaus rajone. Šiuo metu Vilniaus rajono teritorijoje yra apie 266 sodų bendrijų, kurių gyventojai, gyvenamąją vietą deklaravę kaip miestiečiai irgi naudojasi Vilniaus rajono infrastruktūra.  

Aptarus skirtingas bendradarbiavimo sritis, vadovai pabrėžė, kad ir ateityje bendrai spręs iškilusias problemas, susijusias su abiejų savivaldybių gyventojų poreikiais. Susitikime aptartos taip pat dalijimosi gerąja patirtimi galimybės, diskutuota aktualiais Savivaldybių veiklos klausimais.

Shadow up