kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

K. Parčevskio gimnazijos dvyliktokai leidosi į 100 dienų kelionę

Vasario 10-oji Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos dvyliktokams buvo ypatinga – nuo šiandien jie pradėjo skaičiuoti paskutines 100 dienų iki didžiųjų išbandymų – egzaminų.


Į XII-osios gimnazistų laidos šimtadienį Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro salėje susirinko daug svečių: Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski, Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič, Nemenčinės seniūnijos seniūnas Eduard Puncevič, gimnazijos administracija, buvę mokytojai ir mokiniai, kaimyninių švietimo įstaigų vadovai ir artimieji.

Savo šimtadienio šventėje gimnazistai pakvietė visus kartu nukeliauti į negyvenamą salą, kurioje praktiškai išbandė mokyklos suoluose įgytas žinias ir gebėjimus. Kelionę paįvairino šmaikščios dainos ir šokiai, pritariant muzikos garsams ir susirinkusiųjų plojimams. 

Vakaro metu netrūko padėkos žodžių, gražių palinkėjimų ir gėlių pedagogams bei tėvams. Gimnazistus pasveikino buvęs mokyklos abiturientas, rajono vicemeras Robert Komarovski, kuris linkėjo dvyliktokams ryžto siekiant užsibrėžto tikslo, įnirtingo ruošimosi ir didelės sėkmės laikant brandos egzaminus. Tuo tarpu ypatingas šimtadienio tortas ir simbolinis kalendorius buvo vienuoliktokų dovana vyresniesiems draugams.

Šiųmetė Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos dvyliktokų laida skaičiuoja 34 mokinius. 

Nuotr. Rišard Sudenis

Shadow up