kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono teritorijoje vyks karinio rengimo pratybos

Š. m. birželio 10 ir 13 d. nuo 13.00 iki 17.00 val. Vilniaus mieste ir Vilniaus rajono savivaldybių teritorijose vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės organizuojamos karinės pratybos.


Didžiųjų Gulbinų ir Mažųjų Gulbinų gyvenvietėse ir jų prieigose vyksiančiose pratybose dalyvaujantys kariai judės pėsčiomis arba su ratinėmis transporto priemonėmis, naudos imitacinius šaudmenis, sprogstamuosius ir dūminius užtaisus.

Karinės pratybos vyks pagal nurodytą teritoriją:

 


Taip pat birželio 8-21 d. vyks tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas 2019 I“, kurios vyks Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko poligone bei atskirose Švenčionių rajono vietose. Pažymėtina, kad kariai judės ir per Vilniaus rajono teritoriją. Pratybose dalyvaus ratinė ir vikšrinė karinė technika.

Iš Panevėžio rajono Švenčionių rajono link karinės technikos kolona judės birželio 8-9 d. Iš Jonavos rajono karinės technikos kolonos judės š. m. birželio 8-11 d.

Transporto priemonės judės tik keliais, pirotechnika ir imitacija nebus naudojama. Lietuvos kariuomenės kariai užtikrina, kad bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių. Siekiant užtikrinti saugumą keliuose ir tvarkingą sunkiasvorių transporto priemonių judėjimą, eismą reguliuos Lietuvos kariuomenės Karo policija.

Judėjimo kelių schema:Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up