kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasėlių deklaravimas pratęsiamas iki birželio 8 d.

Informuojame, kad pasėlių deklaravimo laikas pratęsiamas iki birželio 8 d. (pavėluotai iki liepos 3 d.). Kviečiame visus, kurie dar nedeklaravo savo pasėlių paskubėti ir teikti žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo paraiškas seniūnijose pagal registruotą gyvenamąją vietą.


Pasėlių deklaravimo metu pareiškėjai, pateikę vieną paraišką, galės prašyti tiesioginių išmokų už žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus bei mėsinius galvijus ir mėsines avis, pieninių veislių bulius, melžiamas karves, pienines ožkas ir ėriavedes, taip pat išmokų už plotus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemones.

Kaip ir ankstesniaisiais metais paraiškas galima teikti seniūnijoje, kurioje registruota pareiškėjo žemės ūkio valda, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos rajonų biure, taip pat savarankiškai internetu, prisijungus prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos.

Atkreipiame dėmesį, kad pateikus paraišką pavėluotai (po birželio 8 d.), už kiekvieną pavėluotą darbo dieną galutinė paramos suma mažinama 1 proc. Pažymėtina, kad po birželio 8 d. paraiškos sertifikuoti ekologinę gamybą ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą užaugintus vaisius, uogas ir daržoves nepriimamos.

Jeigu iškils papildomų klausimų dėl šiųmečio žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo, maloniai prašome kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus specialistus: Česlavą Apolevič tel. (8 5) 273 1290 ir Heleną Varnienę tel. (8 5) 211 1129 arba skaityti deklaravimo aktualijas.

Kviečiame visus ūkininkus ir žemdirbius nelaukti paskutinės dienos ir suskubti deklaruoti žemės ūkio naudmenas bei pasėlius.


Shadow up