kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės Kaziuko mugė vyks 2018 kovo 10 dieną

Prekiauti Kaziuko mugėje kviečiami fiziniai ir juridiniai asmenys, prekiaujantys savo rankų darbo tautinio paveldo produktais, tautodailės, dailiųjų amatų gaminiais, žemės ūkio, tautinio ir kulinarinio paveldo maisto produktais, dirbiniais, sukurtais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujosiomis technologijomis, išsaugant unikalias kokybines savybes ir sudėtį.


Kadangi šiais metais prekiauti Švenčionių gatvėje nebus galima, todėl dėl vietos stokos prekybos vietų skaičius  ribotas ir leistinas prekybos plotas iki 6 kv. m. Pirmumo teisę, įsigyjant prekybines vietas, turi tautinio paveldo produktų gamintojai, amatininkai, verbų pynėjai, ūkininkai, maisto produktų gamintojai.

Prekyba mugėje vykdoma iš laikinų įrenginių, prekystalių, vežimėlių, palapinių. Prekiauti iš prekybai pritaikytų automobilių bus leidžiama tik maisto produktais.

Dalyvių registracija vyks iki vasario 16 dienos.

Norintys dalyvauti mugėje turi siųsti prašymus el. p. nemencinesmiestoseniunija@vrsa.lt 

Prašyme  būtina nurodyti prekybos plotą ir kuo bus prekiaujama.

Prie prašymo pridedama: verslo liudijimo arba individualios veiklos vykdymo pažymos, tautinio paveldo sertifikato, ūkininko pažymėjimo ar maisto tvarkymo pažymėjimo kopijos, elektroninio pašto adresas.

Leidimai prekiauti bus išsiunčiami elektroniniu paštu nuo 2018-02-26 iki 2018-03-06.

Rinkliavos dydžiai:

2 kvadratinių metrų prekybos ploto vietos kaina – 1,60 Eur

6 kvadratinių metrų prekybos ploto vietos kaina – 4,80 Eur

Papildoma informacija teikiama tel. (8 5) 237 2543

Shadow up