kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

Nemenčinės Gedimino gimnazijos dešimtokai kartu su anglų kalbos mokytoja Justina Zacharevič bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Stankevičiene 2017-2018 m. m. dalyvauja projekte ,,Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“, kuris yra vykdomas Britų tarybos bei VšĮ „Meno avilys“ ir įgyvendinamas bendradarbiaujant su Ugdymo plėtotės centru.


Programa siekiama ugdyti Lietuvos mokytojų ir vyresniųjų klasių mokinių medijų raštingumą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į audiovizualines medijas ir mokiniams patrauklius medijų produktus (TV laidas, filmus, reklamas, video žaidimus, socialinius tinklus).

Viena projektų veiklų yra susitikimai su pranešėjais. Tad lapkričio 16 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje lankėsi Eglė Čiuoderienė, žaidimų kūrimo studijos „Sneakybox“ plėtros vadovė. Eglė vedė paskaitą apie skaitmeninę revoliuciją, naujausias technologijas, virtualią realybę bei dirbtinį intelektą. Viešnia pasidalino įdomiais faktais apie savo pačios gyvenimą. Susitikimas buvo įdomus, informatyvus bei motyvuojantis ieškoti savęs ir siekti savo tikslų.

Justina Zacharevič,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos anglų kalbos mokytoja

 

Shadow up