kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Rezervuota jaunimui 2017“

Jaunimo reikalų departamentas 2014 m. pirmą kartą paskelbė akciją „Rezervuota jaunimui“, kurios metu kvietė jaunus žmonės siūlyti ir išrinkti mėgstamiausiomis tas vietas, kuriose gera lankytis, kur jiems sudarytos sąlygos tobulėti, gerai praleisti laiką. Į pirmą kartą vykstančią akciją įsitraukė per 3000 jaunuolių iš visos Lietuvos.


 

Šiandien „Rezervuota jaunimui“ reiškia pozityvią žinią apie jaunuolius, jų nuveiktus darbus, kuriais kartais patys pamirštame pasidžiaugti. Per pastaruosius metus, kol gyvuoja šis projektas, jaunuoliai jau išrinko ne tik savo mėgstamiausias vietas, tačiau ir šauniausius jaunus žmones, kurie savo darbais yra puikus pavyzdys ne tik bendraamžiams, tačiau ir kiekvienam iš mūsų, taip pat pernai rinkome geriausius jaunimo per dvidešimt metų įgyvendintus projektus.

Tad šiais metais „Rezervuota jaunimu“ bandys visuomenei parodyti geriausius bendradarbiavimo pavyzdžius. Rinkti ir siūlyti galėsite penkiose skirtingose kategorijose. Pirmasis akcijos etapas vyks iki liepos 14 d.

Svarbu paminėti ir tai, kad šiais metais rinksime ne penkis nugalėtojus, o po vieną geriausią bendradarbiavimą kiekvienoje savivaldybėje.

Penkios pagrindinės kategorijos:

  • Jaunimo organizacijos ir Jaunimo organizacijos bendradarbiavimas
  • Jaunimo organizacijos / Jauno žmogaus ir vietos bendruomenės bendradarbiavimas
  • Jaunimo organizacijos / Jauno žmogaus ir vietos savivaldos bendradarbiavimas / savivaldybės administracijos
  • Jaunimo organizacijos / Jauno žmogaus ir verslo bendradarbiavimas
  • Jaunimo organizacijos / Jauno žmogaus ir nacionalinės institucijos / įstaigos bendradarbiavimas

Balsuoti galite čia.

Kilus klausimams kreipkitės į Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėją Mildą Petkevičiūtę tel. (8 5) 249 7117.

 

 

Shadow up