kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Padėkime išpildyti vaikų svajones!

Spalio mėnesį jau šeštą kartą startavo svajonių pildymo projektas „Vaikų svajonės“, kurio svarbiausias tikslas yra pasiekti, kad kuo daugiau vaikų, augančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų išsvajotas kalėdines dovanas. Internetinėje svetainėje www.vaikusvajones.lt patalpintos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės jau yra prieinamos geros valios žmonėms pasirinkti bei įgyvendinti.


Šiemet projekte dalyvauja 21 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnija, o svajonių sąraše šiuo metu yra suvesti  virš 100 mažųjų mūsų rajono gyventojų norų. Vaikų svajonės dažniausiai būna paprastos ir kuklios: žieminiai drabužiai ir avalynė, higienos reikmenys, knygos, žaislai. Be to, vaikams dovanojami daiktai ir žaislai nebūtinai privalo būti nauji: tai gali būti nebenaudojamas dviratis, nereikalingas (bet veikiantis) mobilusis telefonas ar žaislas, kuriuo niekas nebežaidžia.

Vaikų svajones galima įgyvendinti asmeniškai, nuperkant ir įteikiant vaikui jo išsvajotą dovaną, taip pat dovaną galima perduoti per socialinį darbuotoją arba Vilniaus rajono Vaikų teisių apsaugos skyrių (Rinktinės g. 50, 222 kab.).

Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt esančias mažųjų svajones galima pildyti iki Kalėdų.

Kartu mes galime padaryti šį pasaulį gražesnį vaikams. Ačiū už Jūsų gerumą!

Shadow up
incorrect array size: 1